استفاده از گوگل انالیتیکس

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي استفاده از گوگل انالیتیکس اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

گوگل انالیتیکس چیست

گوگل انالیتیکس (به انگلیسی: Google Analytics) یک سرویس رایگان پیش آوری شده گوگل است که آمار بازدید کنندگان یک وب سایت را نشان می‌دهد. این دستاورد برای بازاریابان و وب مسترها برای واکاوی وب بکار گرفته می‌شود.

استفاده از گوگل انالیتیکس
استفاده از گوگل انالیتیکس

این سیستم امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

از امکانات این سیستم هدف گذاری مشخص در بازه زمانی است. سپس سیستم خودکار در بازه زمانی تعیین شده در صورت دست یابی به هدف گزارش مبنی بر رسیدن به هدف می‌دهد و در صورت عقب ماندن از هدف نیز درصد نزدیکی به هدف را ارائه می‌کند.

دلیل استفاده از گوگل انالیتیکس

اکثرا افرادی که از گوگل آنالیتیکس استفاده می کنند بیشتر برای این است که بازدید روزانه یا ماهانه سایت شان را چک کنند. فکر می کنند گوگل آنالیتیکس فقط برای بررسی ترافیک سایت کاربرد دارد. ولی باید بدونید که اصلا اینطور نیست! گوگل آنالیتیکس فراتر از تصورات این افراد است. همانطور که قبلا هم گفتم گوگل آنالیتیکس اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که توسط آن می توانید کسب و کارتان را به کلی متحول کنید.

برخی از اطلاعاتی که گوگل آنالیتیکس در اختیار شما قرار می دهد

بیشتر بخوان بیشتر بدان  حذف حساب اینستاگرام

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.