اسپری رنگ لباس

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي اسپری رنگ لباس اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

روش اول استفاده از رنگ

۱- مطمئن شوید که پارچه لباستان قابل رنگ کردن است

رنگ لباس، بر روی پارچه های طبیعی مثل پنبه، کتان و ابریشم بهترین تاثیر را می گذارد. پارچه هایی از جنس ریون و نایلون نیز قابل رنگ کردن هستند. تعدادی از پارچه ها مثل پارچه های صد در صد پلی استر، به هیچ عنوان قابل رنگ کردن نیستند. پس از رنگ کردن آن ها خودداری کنید.

۲- ظرف مناسبی آماده کنید

از ظرف و یا سطل استیل برای ظرف رنگ کردن لباس خود، استفاده کنید. اسفنج و دستمال هم در دسترس داشته باشید.

 

۳- ظرف را با آب داغ پر کنید

هرچقدر آب داغ تر باشد، رنگ به دست آمده پر رنگ تر خواهد بود. حداکثر درجه از آبی که شما  می توانید استفاده کنید ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد که مشکی پر رنگ تری را به وجود می آورد. مطمئن شوید که آب ظرف به قدری باشد که لباس در آن غوطه ور شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  باورهای ثروتمندان درباره ثروت

۴- پودر رنگ خود را در ظرف جداگانه ای در آب داغ حل کنید

پودر را کاملا در آب پخش کنید و از یک وسیله غیر قابل نیاز، برای مخلوط کردن آن استفاده کنید. اگر از رنگ مایع استفاده می کنید، تنها کاری که قبل از استفاده باید انجام دهید، تکان دادن آن است.

حتما چک کنید که مقدار رنگی که برای لباستان آماده کرده اید، کافی باشد. مقدار رنگ مورد نیاز هر محصول با محصول دیگر متفاوت است.

۵- مخلوط خود را در ظرف استیل بریزید

دقت کنید که مخلوط رنگ، کاملا در آب داغ، حل شود. آب ظرف باید به اندازه ای باشد که بتوانید لباس را در ظرف حرکت دهید.

۶- لباس را در ظرف قرار دهید

لباس را در ظرف قرار دهید. هر چقدر لباس بیشتر در ظرف بماند، رنگ ایجاد شده پررنگ تر خواهد بود. لباس ها حداکثر یک ساعت می توانند در ظرف بمانند. شما باید به طور مداوم لباس ها را در آب هم بزنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چگونه فریلنسر شویم؟

 

۷- لباس را از ظرف بیرون بیاورید و با آب گرم شست و شو دهید

آب گرم، رنگ سطح لباس را از بین میبرد. بعد از شست و شو با آب گرم، از آب سرد استفاده کنید. این کار را تا زمانی که رنگ اضافی لباس گرفته شد، انجام دهید.

 

۸- لباس ها را خشک کنید

شما میتوانید از ماشین خشک شویی استفاده کنید و یا آن ها را آویزان کنید. ولی آویزان کردن لباس ها باعث میشود که رنگ تیره خود را حفظ کنند. بعد از یک بار خشک کردن، می توانید از آن ها استفاده کنید.

برای سه بار اول شست و شو، لباس ها را در ظرف جداگانه با آب سرد بشویید. از دوره شست و شوی ملایم و عادی ماشین لباسشویی استفاده کنید.

بعد از آن می توانید لباس ها را با لباس های مشکی دیگر که رنگ نشده اند بشویید ولی توجه داشته باشید که حتما از آب سرد استفاده کنید.

نکات رنگ کردن لباس

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  برای یادگیری زبان انگلیسی چقدر زمان لازم است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.