بازگرداندن عشق و ازدواج

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي بازگرداندن عشق و ازدواج اطلاعاتي جمع آوري کرده ايم که در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

بازگرداندن آموزش محور عشق 

بازگرداندن عشق و ازدواج
بازگرداندن عشق و ازدواج

گام اول: بازسازی زندگی‌تان طوری که او نتواند در برابرش مقاومت کند

در گام اول یاد می‌گیرید چطور پس از جدایی خودتان را بازسازی کنید و زخم‌های ناشی از جدایی را با مدل بهبود ورزشکاری التیام دهید. در این گام می‌آموزید ویژگی‌های جذابیت، اعتماد به نفس، خود باوری، رشد و غیر منتظر بودن را در خود تقویت کنید.

گام دوم: برقرار شدن مجدد تماس (به روش صحیح)

در گام دوم یاد می‌گیرید دوره ممنوعیت تماس را چطور سپری کنید که او خلاء حضور شما را در زندگی‌اش احساس کند و چگونه مقدمات برقرار شدن مجدد تماس را فراهم کنید طوری که بتوانید او را تحت تاثیر قرار دهید. برای آشنایی بیشتر با دوره ممنوعیت تماس پادکست آموزشی زیر را گوش دهید

گام سوم: تحت تاثیر  قرار دادن و شگفت زده کردن او در اولین دیدار 

در گام سوم یاد می‌گیرید موقع دیدار مجددتان چطور او را تحت تاثیر قرار دهید و تغییرات مثبتی را که در زندگی‌تان بوجود آوردید را ماهرانه به او نشان دهید تا شگفت‌زده‌ شود. در واقع شما با کار کردن روی نقاط ضعفت‌تان و عواملی که باعث خراب شده رابطه‌تان شده است دوباره او را شگفت زده و مجذوب خودتان می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پادکست زیر را گوش دهید تا دلیل اصلی جدایی‌تان و نحوه جذب دوباره عشق‌تان را بیاموزید.

گام چهارم: ایجاد اشتیاق در او

در گام چهارم تکنیک‌هایی یاد می‌گیرید تا با رفتار و کلام‌تان آتش اشتیاق را در او شعله‌ور کنید، طوری که او در عین حال که مجذوب شما شده است مطمئن نباشد آیا در زندگی جدید شما جای دارد یا خیر.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  عزت نفس

گام پنجم: انتقال این حس که او موفق شده است شما را به رابطه برگرداندن

در گام پنجم نیز یاد می‌گیرید چطور با احتیاط و به طور غیر مستقیم او را به بازگشت به زندگیتان دعوت‌کنید طوری که او احساس کند برگشتن به رابطه تصمیم و انتخاب او بوده است.

بازگرداندن عشق و ازدواج: کارهایی که بعد از اتمام رابطه باید انجام داد

هرگونه حرکت اشتباه در این مرحله بسیار حساس از رابطه می تواند همه فرصت شما را از بین ببرد. متاسفانه سایت ها و مقالات بسیاری را مشاهده می کنید که بدون تخصص و حتی دانش کافی اقدام به کپی و تحریف مطالب سایت نوین بینش کرده اند.

با کمی جست و جو در مورد تعداد مقالات نوین بینش و بررسی مجوز های ثبت آثار ادبی شاهین زند متوجه خواهید شد منبع اصلی آموزش های مرتبط با روانشناسی عشق و بازگشت به رابطه کدام سایت است.

به دلیل عدم آشنایی با این مهارت ها بسیاری از وبسایت ها همه حرکات بازگشت به عشق و ازدواج را خلاصه در تعیین مدت زمان ممنوعیت تماس بعد از جدایی کرده اند که به تنهایی هیچ تاثیری ندارد.

به یاد داشته باشید نمی توان یک قانون کلی برای مدت زمان ممنوعیت تماس بعد از جدایی یا هر یک از تکنیک ها و مهارت های بازگشت به رابطه پس از جدایی تعیین کرد زیرا همانطور که پیشتر گفتیم افراد، روابط و شرایط متفاوت است و ممکن است بعضی به چند روز و بعضی بیش از ۱ ماه قطع ارتباط نیاز داشته باشند.

در بعضی شرایط نیاز است همه ارتباط ها به صورت صد در صد و قطعی قطع شود و حتی اگر پیامی دریافت شد نیز پاسخی ارسال نشود و فقط از روش های ارتباط غیر مستقیم برای جذب شخص مورد نظر استفاده کرد و در بعضی موارد نیاز است فقط رابطه از سوی شما قطع شود و اگر طرف مقابل پیامی ارسال کرد با رعایت قوانین ارتباط از راه دور پاسخ وی را ارسال کرد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  برخورد با افراد سواستفاده گر

گاهی نیز ارتباط همچنان ادامه دارد و شما ممکن است تنها به دنبال این باشید که چگونه یک رابطه سرد را گرم کنید که در این شرایط بیشتر تکنیک ها از را نزدیک و کلامی یا پیامی خواهد بود.

هرچند طی یادگیری ۴ مرحله برای بازگشت به عشق و ازدواج همه موقعیت ها و راهکارهای مرتبط توضیح داده می شود اما همانطور که قبلا اشاره کردیم برای اجرای این مهارت باید آن ها را در سطح ضمیر ناخودآگاه برنامه ریزی کرده و همچنین در صورت نیاز تغییراتی در بعضی تکنیک ها بسته به نوع رابطه ایجاد کنیم که نیازمند پشتیبانی تخصصی یک تیم با تجربه است.

مجدد تاکید می کنم مدت زمان ممنوعیت تماس بعد از جدایی به تنهایی برای شروع دوباره رابطه تمام شده کافی نیست و بسیاری از تکنیک های بازگشت به رابطه را باید از راه دور و به صورت غیر مستقیم انجام دهید.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.