بهترین فیلم های اکشن

سلام به شما مهربانان

ضمن خوش امد گویی قصد داریم همه ی انچه مربوط به بهترین فیلم های اکشن است

را در اختیارتان بگذاریم

سپاس از همراهی شما با سایت جستیر

بهترین فیلم های اکشن 2019

بهترین فیلم های اکشن 2019
بهترین فیلم های اکشن 2019

Miss Bala

دوشیزه بالا

 • کارگردان: کاترین هاردویک
 • بازیگران: جینا رادریگز، آنتونی مکی و اسماعیل کروز کوردووا
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۲۲
 • امتیازِ آی‌ام‌دی‌بی: ۵.۷

فیلم سینمایی Miss Bala یکی از آخرین اقتباس‌های هالیوودی یک فیلم خارجی است که نه‌تنها به موفقیت و کیفیت قسمت اصلی نرسیده و حتی آن را بهبود ببخشد، بلکه کیفیتی به مراتب پایین‌تری را ارائه داده است. فیلم دوشیزه بالا اقتباسی از یک فیلم مکزیکی به همین نام است که در سال ۲۰۱۱ تولید و منتشر شده بود که داستان گلوریا فونتس که یک چهره‌پرداز در شهر لس آنجلس است، را دنبال می‌کند که او در ادامه برای دیدن بهترین دوست خود به تیخوانا در کشور مکزیک سفر خواهد کرد و در ادامه او وارد دنیای خلافکارها و کارتل مواد مخدر می‌شود که این تنها شروع یک فیلم اکشن است. اگرچه سازندگان فیلم امید زیادی داشتن تا با بهره بردن از ستارگانی چون جینا رادریگز و آنتونی مکی فیلم به اثری موفق تبدیل شود، اما نتیجه کار نه توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان را دریافت کند و نه تماشاگران استقبال خوبی از فیلم کردند. بسیاری از منتقدان عقیده دارند که فیلم Miss Bala در ارائه توازن بین صحنه‌های درام و اکشن با مشکل مواجه بوده و همچنین در ارائه یک داستان قانع‌کننده و جذاب نیز شکست خورده است.

Gemini Man

جمینی من

 • کارگردان: انگ لی
 • بازیگران: ویل اسمیت، مری الیزابت وینستد، کلایو اوون و بندیکت وانگ
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۲۴
 • امتیازِ آی‌ام‌دی‌بی: ۵.۷
بیشتر بخوان بیشتر بدان  برترین فیلم های اکشن

چی می‌شد در یک فیلم شاهد دوتا ویل اسمیت باشیم؟ جواب سؤال در فیلم Gemini Man قرار دارد که در این فیلم اکشن شاهد حضور اسمیت در نقش نسخه جوانی و نسخه کهنسالش هستیم که او هر دو نقش را با کمک فناوری جلوه‌های ویژه که امروز بسیار پیشرفت کرده، بازی کرده است. فیلم Gemini Man داستان یک مامور پا به سن گذاشته‌ی آژانس امنیت ملی با نام هنری با بازی ویل اسمیت، را دنبال می‌کند که در آستانه‌ی بازنشستگی از طرف سازمان مورد هدف مرگ قرار می‌گیرد. او در ادامه متوجه می‌شود کسی که برای کشتن وی آمده، یک نسخه‌ی جوان‌شده و تکامل‌یافته از خودش است که قرار است جایگزین وی در آینده شود. فیلم Gemini Man با وجود بهره بردن از انگ لی به‌عنوان کارگردان و عملکرد رضایت بخش بازیگران مثل ویل اسمیت و مری الیزابت وینستند و همچنین با پشتیبانی جلوه‌های ویژه چشم نواز و عملکرد فنی خوب، در ارائه یک داستان علمی تخیلی و پر هیجان نتوانسته خیلی موفق باشد و با وجود پتانسیل‌های زیادی که در فیلم وجود داشت، سازندگان فیلم نتوانستند از آن به خوبی استفاده کنند.

Rambo: Last Blood

رمبو: آخرین خون

 • کارگردان: آدریان گرونبرگ
 • بازیگران: سیلوستر استالونه، پاز وگا و آدریانا بارازا
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۲۶
 • امتیازِ آی‌ام‌دی‌بی: ۶.۷

فیلم Rambo: Last Blood آخرین ماجراجویی جان رمبو، یکی از محبوبترین‌ شخصیت‌های اکشن تاریخ سینما است که بار دیگر شاهد حضور سیلوستر استالونهدر قامت جان رمبو هستیم. قسمت پنجم فیلم Rambo بار دیگر داستان جان رمبو را روایت خواهد کرد که او بیشتر زمان خود را به مزرعه داری سپری می‌کند و زمانی‌که کارتل‌های مواد مخدر مکزیک دختر یکی از دوستانش را می‌دزدند، به‌دنبال آن‌ها به کشور مکزیک می‌رود و حال جان رمبو باید با یکی از قدرتمندترین کارتل‌های مواد مخدر دنیا روبه‌رو شود و با آن مبارزه کند. بااین حال، فیلم به پایانی ناامید کننده برای جان رمبو تبدیل می‌شود و فیلم بدون داشتن حرف جدیدی به داستان این شخصیت محبوب خاتمه می‌دهد و صحنه‌های اکشن و رتبه بندی بزرگسال فیلم نتوانسته مشکلات فیلمنامه و کارگردانی فیلم Rambo: Last Blood را رفع کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بهترین فیلم های 2020

Into the Ashes

درون خاکستر

 • کارگردان: آرون هاروی
 • بازیگران: فرانک گریلو، لوک گریمز و مارگریت مورو
 • امتیازِ راتن‌تومیتوز: ۲۸
 • امتیازِ آی‌ام‌دی‌بی: ۶.۶

فیلم Into the Ashes یکی از اون فیلم‌های بی سروصدای امسال بود که بدون اینکه کسی خبر داشته باشد، تابستان امسال منتشر شد. این فیلم اکشن داستان نیک برنر را دنبال می‌کند که ازدواج کرده و اعتقاد دارد که به‌راحتی می‌تواند از گذشته خشن و خلافکاریش فرار و زندگی جدیدی را شروع کند. اما همکاران قدیمی نیک پولی که از آن‌ها دزدیده را فراموش نکرده‌اند و حال همسر او را برای به‌دست آوردن پول خود می‌دزدند. داستان فیلم Into the Ashes را شاید بارها در فیلم‌های اکشن زیادی مشاهده کرده بودیم و طبق گفته منتقدان فیلم تلاشی برای ارائه یک روایت متفاوت هم نکرده، اما در مجموع فیلمی است که می‌تواند برای حدود ۹۰ دقیقه بیننده را سرگرم کند و داستان بدون اینکه شاخ و برگی بهش داده شود و با یک روند عادی در تمام زمان فیلم طی می‌شود. بااین حال، فیلم Into the Ashes تا حدودی توانسته با تکیه بر فرمول موفق چند فیلم مشابه نظر بینندگان را جلب کند.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.