بهترین موضوع برای تولید محتوا

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي بهترین موضوع برای تولید محتوا اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

بهترین موضوعات برای تولید محتوا

برای پیدا کردن ایده و موضوعات جدید برای تولید محتوا همیشه باید گوش‌های تیزی داشته باشید که بتوانید موارد مهمی را پیدا و روی آن کار کنید، اما برای اینکه به این نقطه از مهارت برسید باید به‌ اندازه کافی درگیر کسب‌وکار شده باشید تا آن موقع که از درودیوار محتوای ناب بیرون بریزد.

ورود به ذهن مخاطبان

درباره انتخاب موضوع یا عنوان باید توجه داشت که هر چیز که به کالا و خدمات هدف مرتبط می شود برای کاربران جذاب خواهد بود.

 

مثلاً اگر وب سایتی درباره شوینده ها مد نظر می باشد، مطلبی راجع به اینکه صابون مایع برای پوست مناسب تر است یا صابون جامد برای کاربران جالب توجه خواهد بود. برای انتخاب موضوعات این چنینی می توان از علم UX یا تجربه کاربری بهره گرفت و در واقع جای کاربران قرار گرفت و موضوعاتی که احساس میشود مخاطبان بیشتری دارد انتخاب نمود.

 

با شناخت از ذهن مخاطبان و قرار دادن خود به جای مخاطب می توانید به راحتی موضوعاتی را در کلمه کلیدی مورد نظر پیدا کنید و به طیف زیادی از موضوعات مختلف دسترسی پیدا کنید. اینکه مخاطبان شما در موضوع موردنظر شما به چه چیزهایی نیاز دارند و چگونه نیاز محتوایی خود را برطرف می نمایند برای شروع نوشتن بسیار مهم می باشد و می توانید بهترین ایده ها را در دریافت یک موضوع برای نوشتن به نویسنده الحاق نماید. این کار نیاز به بررسی و جستجو در منابع مختلف و شناخت دقیق از بازار هدف دارد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  جاهای دیدنی کرمان

شناسایی موضوعات محبوب و هدف شما

برای داشتن موضوع در تولید محتوای یاکیفیت باید خودتان شروع به شناسایی موضوعات محبوب و هدف خود نمایید، با کمی جستجو در سایر منابع در وب

بهترین موضوع برای تولید محتوا

یا مجلات مختلف و افزایش سطح مطالعه خود خواهید دانست که چه موضوعاتی را کاربران بیشتر دنبال می نمایند و به این ترتیب موضوع در کلمه موردنظر برای شروع نوشتن داشته باشید.

 

اگر بتوانید موضوعاتی که پر ارزش می باشند و ارزش تجاری بالایی را دارند و در رده بندی موضوع شما می باشند را پیدا کنید به راحتی خواهید توانست محتوای هدفمندی را طراحی کنید و کاربران را جذب کنید. برای اینکار می توانید از ابزارهای آنلاین مثل جستجوی گوگل استفاده کنید ویا به پرسش های ذهن مخاطب خود پی ببرید.

نگاه کردن به عناوین محتوای دیگر رقبا

یکی از ساده ترین راه ها برای پیداکردن موضوعات محتوایی شما نگاه کردن و گشت گذار در سایت های هم موضوع و دیگر رقبا می باشد. وقتی بدانید رقبای شما چه مطالبی را منتشر می نمایند و استقبال کاربران از محتوای آن سایت چگونه می باشد. به راحتی خواهید توانست موضوعات بهتری را با تغییر و کلمات جدید ایجاد کنید.

 

البته که موضوع شما نباید کپی از موضوعات سایر رقبا باشد، شما تنها باید به مواردی پی ببرید که کاربران آن را دنبال می نمایند و محبوبیت آن را بررسی کنید. با افزایش مطالعه و نگاه به عنوان های موضوعی بدون شک راحت تر می توانید راه برای نوشن پیدا نمایید.

انتخاب موضوع محتوا از شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی پر از نوشته ها و موضوعات شخصی می باشد و شما می توانید با جستجو و ارتباط با افراد حاضر در این شبکه‌ها و یا حتی با نگاه کردن به نظرات و عناوین موجود کلی موضوع ناب و خاص را برای تولید محتوا داشته باشید. فعالیت در شبکه های اجتماعی و پیگیری نوشته های کاربران این فضا می تواند عامل مهمی برای افزایش سرعت تولید محتوا و داشتن موضوعات باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چگونه در فارکس حساب باز کنیم

استفاده از ساجست های گوگل یا ابزارهای دیگر

یک راه دیگر هم که قطعاً موثر می باشد استفاده از ساجست های گوگل و نرم افزارهایی در این زمینه می باشد مانند Planner زیرا اساس نتایج این نرم افزارها، جستجوی کاربران می باشد. با جستجو در یک کلمه کلیدی در گوگل و یا وارد کردن یک کلمه کلیدی در Google keyword می توانید به موضوعات نزدیک و پرجستجویی که کاربران آن را دنبال می نمایند دست پیدا کنید و بدین شکل موضوعات مختلفی برای نوشتن را داشته باشید.

 

پیشنهاداتی که گوگل در هنگام جستجوی یک کلمه در پایین صفحه ارائه می دهد، مناسب ترین و ساده ترین گزینه برای دریافت بهترین موضوعات پرکاربرد و پرجستجو می باشد.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.