به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد؛ به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید! در اين مطلب ميخواهيم دلایل آن را در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

در حال حاضر افراد زیادی، در مسیر پولدار شدن قرار دارند، اما بسیاری از آنها در طول زندگی خود، رنگ میلیاردر شدن را هرگز نخواهند دید!

آیا تا بحال از خود پرسیده‌اید که چه عواملی شما را از رسیدن به آرزوهایتان و ثروتمند شدن باز می‌دارد؟

1.خودتان رئیس نیستید

هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید از کسب­ وکار شخصیتان درآمد میلیونی کسب کنید ولی بعید هم هست که از کار کردن برای دیگران بتوانید میلیونر شوید. فقط در بعضی از مشاغل دستمزد میلیونی پرداخت می­شود.

به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!
به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

لازم نیست فردا از کار فعلی خود برای راه اندازی یک کسب ­وکارجدید استعفا بدهید، بلکه در کنار آن، کسب ­وکار شخصیتان را شروع کنید. در کنار حفظ امنیت حقوق و دستمزد فعلی خود بدنبال فرصتی باشید تا با ایجاد یک کسب وکار بتوانید درآمد اضافی کسب کنید.

2.اهل ریسک کردن نیستید

بدون ریسک کردن میلیونر نخواهید شد. ریسک کردن به معنای سرمایه گذاری همه­ ی دارایی ­هایتان بر روی یک پروژه یا یک سرمایه گذاری قمارمانند ابلهانه نیست.

با این حال، پذیرفتن خطرات وریسک محاسبه شده، اغلب بخشی از مدیریت خوب درآمد است. هیچ کس از سود سپرده­ی بانکی پولدار نمی­شود. میلیونرها بخوبی می­دانند که چگونه عاقلانه سرمایه گذاری کنند.

3.هرگز برای ایده های خوب خود وقت نمی گذارید

داشتن ایده های پولساز با اقدام عملی برای پیاده سازی آنها کاملا متفاوت است. اگر شما بیشتر خیالبافی می­کنید و دست بکار نمی­شوید، ثروتمند نخواهید شد. میلیونرها عادت ندارند یکجا بنشینند و نظاره­گر پیشرفت دیگران در زندگی باشند؛ میلیونرها برای رسیدن به اهداف خود تلاش می­کنند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بالا بردن اعتماد به نفس

4.مدیریت خوبی بر درآمدتان ندارید.

امروزه، همه پتانسیل میلیونر شدن را دارند. سرمایه گذاری دقیق، بودجه ثابت و اهداف روشن یعنی هر کسی با حقوق متوسط می تواند در زمان بازنشستگی یک میلیونر باشد.

اگر امروز درآمدتان را عاقلانه مدیریت نکنید، بعید است بتوانید درآمد یک میلیون دلاریتان را بصورت معقول مدیریت کنید. حساب دخل و خرجتان را داشته باشید، اگر اهدافی برای خود در نظر بگیرید به شما کمک می­کند که صرفه جویی کنید.

5.مخارج کوچک را نادیده می‌گیرید

همه ما در طول روز، خرج‌های اضافه‌ای داریم که به هیچ وجه توجهی به آنها نداریم؛ اما باید گفت که جلوگیری از همین خرج‌های اضافه و بیهوده و پس‌انداز آنها، در طول زمان تبدیل به مبالغ قابل توجهی خواهد شد.

6.  به فکر سلامتی خود نیستید

در جهان امروز، سبک غلط زندگی اعم از عادات نادرست رژیم غذایی و رفتارهای ناسالم که به سلامتی افراد صدمه می‌زند، به وفور دیده می‌شود. عدم توجه مناسب به سلامتی، سبب پیدایش مشکلات بسیار و صرف هزینه‌های گزاف برای درمان بیماری‌ها می‌شود. از غذاهای ارگانیک، میوه‌ها و سبزی‌ها استفاده کنید، به ورزش کردن بیشتر اهمیت دهید، پزشک خانوادگی برای خود انتخاب کنید و به طور مداوم سلامتی خود را کنترل کنید.

7.  برای هزینه‌های خود برنامه‌ریزی ندارید

بسیاری از افراد، در انتهای ماه، از رقم باقی مانده در حساب خود متعجب می‌شوند و بسیاری از مبالغ خرج شده را به یاد نمی‌آورند که صرف چه چیزی کرده‌اند. برای حل این مسئله، بهتر است برنامه‌ریزی صحیح برای مخارج ماهیانه خود انجام دهید و ابتدا لیستی از هزینه‌های اصلی و ضروری خود تهیه کرده و مبلغ مورد نیاز را از حقوق ماهیانه خود برای این موارد کنار بگذارید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  اعتماد به نفس کودکان

8.  مسیر شغلی نامناسبی را انتخاب کرده‌اید

نهفته ماندن استعداد بسیاری از افراد، سبب قرار گرفتن آنها در مسیر شغلی نادرست می‌شود. رضایت شغلی، مسئله‌ای مهم در زندگی تمام افراد محسوب می‌شود، به همین دلیل تنفر از شغل، مانع پیشرفت شما می‌شود. انتخاب مسیر شغلی مناسب، می‌تواند سبب دستیابی شما به سبک زندگی مورد نظر و دلخواه شود، و به دنبال این احساس خشنودی، مسیر رسیدن به ثروت نیز مهیا می‌شود.

9.  انتخاب همسر نامناسب

مزایای مالی بسیاری می‌تواند در ازدواج وجود داشته باشد. از این رو، انتخاب همسر نامناسب، می‌تواند شما را از ثروتمند شدن باز دارد. عدم تعادل میان زوجی که یکی از آنها در صرف هزینه‌ها زیاده‌روی می‌کند و یکی از آنها بیشتر به فکر پس‌انداز کردن است، مشکل‌ساز خواهد بود. فراموش نکنید که در انتخاب همسر خود، تفکر مالی یکدیگر و میزان تفاهم در این موضوع را در بسنجید.

10.در زندگی خود هدف ندارید

افرادی که در زندگی خود دارای هدف و اشتیاق هستند، به طور کامل آگاهی دارند که چه می‌خواهند و در همان راستا تلاش می‌کنند. پیروی از امیال و آرزوهایتان و داشتن هدف مشخص، شما را سریع‌تر برای دستیابی به ثروت یاری می‌کند.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.