جرم گیری دندان با زغال

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي جرم گیری دندان با زغال اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

زغال برای سفید کردن دندان چگونه عمل می کند؟

کربن فعال طبیعی به رنگ دهنده های سطحی دندان مثل قهوه، چای، مواد غذایی و نوشیدنی ها و پلاک ها می چسبند و آن ها را از روی دندان پاک می کنند. اگر دندان های تان به طور طبیعی زرد یا تیره است، باید یک محصول سفید کننده دندان حاوی هیدروژن پروکسید هم بخرید.

 این ماده امن، خوب، بی بو و بی مزه بسیار مقرون به صرفه است. در همه فروشگاه های مواد غذایی موجود است. دکتر بنکر می گوید:«اگر دیدید دغال حالت ریگی دارد، آن را روی دندان های تان نمالید، چون به مینای دندان آسیب می رساند. هنوز هیچ محصولی از ذغال برای دندان به بازار نیامده است . بزرگ ترین نگرانی ما سختی آن است که به مینای دندان آسیب می زند.

روش سفید کردن دندان و ازبین بردن لکه و جرم دندان با زغال

جرم گیری دندان با زغال
جرم گیری دندان با زغال

– یکی دو ذغال را بشکنید و آن را در طرفی پودر کنید.
– کمی آب به آن اضافه کنید تا حالتی خمیری به دست آید.
– مواد را به روی کل سطح دندان های تان بزنید.
– 3 تا 4 دقیقه صبر کنید و سپس آب بکشید.

جرم گیری دندان با زغال فعال

 زغال فعال شده با ذغال های معمولی فرق دارد و باید از داروخانه ها تهیه شوند . سعی کنید پودر آن را خریداری کنید . از سیاه و کثیف شدن دهان خود نترسید با آبکشی کردن به راحتی سیاهی آن از بین میرود .

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قیمت قرص ایزوترتینوئین

طریقه مصرف : مسواک خود را خیس کردن و داخل پودر ذغال کنید سپس دندان های خود را به مدت ۲ دقیقه مسواک بزنید . بعد از ۲ دقیقه مسواک زدن با حرکات چرخشی ، دهان خود را کاملا آبکشی کرده و با خمیر دندان یکبار دیگر مسواک بزنید .

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.