حذف تبلیغات در مرورگر ها

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي حذف تبلیغات در مرورگر ها اطلاعاتي که در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

پاپ آپ چیست؟

یکی از انواع تبلیغات اینترنتی که انجام می‌شود، تبلیغات پاپ آپ است. وقتی که شما قصد باز کردن سایت مورد نظر خود را دارید، به صورت ناگهانی صفحات تبلیغاتی باز می‌شوند و شما به سمت آنها راهنمایی خواهید شد. این صفحات تبلیغاتی ناخواسته همان پاپ آپ‌ها هستند. باز شدن این صفحات و هدایت به سمت آنها برای همه ناخوشایند است و به همین دلیل، آموزش حذف تبلیغات مرورگرها برای همه کاربران اینترنت لازم است.

حذف تبلیغات اینترنتی در مرورگر ها

حذف تبلیغات در مرورگر ها
حذف تبلیغات در مرورگر ها

حذف تبلیغات سایت ها در مرورگر کروم (chome)

در این روش ابتدا از علامت “…” در گوشه صفحه کروم گزینه Settings را انتخاب کنید و سپس بر روی نوشته Show Advanced Setting کلیک‌کنید. در بخش Privacy گزینه content setting را کلیک‌کنید و صفحه را به پایین بکشید تا به بخش pop-Ups برسید. در این بخش دو گزینه وجود دارد که نمایش یا عدم نمایش صفحات اضافی تبلیغات را مشخص می‌کند.

در صورتی که می‌خواهید نمایش داده‌ نشوند، باید برروی گزینه دوم یعنی Do not allow any site to show pop-ups کلیک‌کنید تا تیک آن نمایان‌ شود. اگر بر روی گزینه manage exceptions کلیک‌ کنید، می‌توانید فهرستی از وب‌سایت‌ها بنویسید که صفحه‌های پاپ‌آپ آنها مسدود نشود.

حذف پاپ آپ‌ها در مرورگر اینترنت اکسپلورر

برای حذف تبلیغات مرورگرها و پاپ آپ‌ها در مرورگر اینترنت اکسپلورر به صورتی که در ادامه وجود دارد عمل می‌کنیم:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چگونه پروپوزال بنویسیم

حذف پاپ آپ‌ها در مرورگر موزیلا فایرفاکس

برای حذف تبلیغات مرورگرها و پاپ آپ‌ها در مرورگر موزیلا فایرفاکس به صورتی که در ادامه وجود دارد عمل می‌کنیم:

نکته مهمی که لازم است در انتها به آن اشاره کرد این است که، در مرورگرهای مختلف و ورژن‌های جدید هر کدام از آنها ممکن است روش حذف تبلیغات مرورگرها و پاپ آپ‌ها متفاوت باشد البته نه در آن حد که نتوان این کار را انجام داد بلکه اندکی دقت لازم است تا در هر مرورگری این کار را انجام داد.

استفاده از پلاگین‌ها

اگر از روش‌های گفته شده در اینجا نتیجه نگرفتید می‌توانید از پلاگین‌های مختلفی که برای مسدود کردن  pop upها وجود دارند استفاده کنید. انواع مختلف آنها را می‌توایند از اینترنت پیدا کرده و استفاده کنید.

 

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستیر سپاس گزاريم.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.