خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

بهترین اسباب بازی برای کودکان تا 1 سال چیست؟

در این سن کودک محیط اطراف و دست و پاهای خودش را می شناسد و با محیط ارتباط برقرار می کند. خیره شدن به دست‌ها موجب تفریح کودک است و وقتی که وسیله‌ای را در دسترس کودک قرار می‌دهید، با خوشحالی آن را می‌گیرد.

خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله
خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله

کودکان در شش ماهگی شروع به سرگرم کردن خود با وسایلی که در اختیارش قرار می دهید می کنندعلاقه زیادی دارد که به همه چیز دست بزند؛ مثل بشقاب، قابلمه، قاشق، روزنامه، پارچه و مانند آنها . در یک سالگی توان جسمی و فکری کودک کم‌کم بیشتر شده و مفهوم بقا را درک می‌کند و این یعنی وقتی اسباب‌بازی جلوی چشمش نیست، تصویری در ذهن دارد و سعی می‌کند آن را پیدا کند.

 اسباب بازی های مناسب کودکان زیر یکسال:

معرفی اسباب بازی های کودک یک تا سه سال برای افزایش خلاقیت

در این سن کودکان نوپا هستند و اسباب بازی هایی که نیازمند تحرک هستند را ترجیح می دهند.كودكان نوپا پس از آنكه تعادل مناسب را به دست آوردند، يك اسباب‌بازي كشيدني يا هل دادني به آنها كمك مي‌كند تا چالش‌هاي جديد را امتحان كنند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چه عواملی بر زمان شروع بلوغ تاثیر دارند؟

 بازی ها مناسب این گروه سنی:

خرید اسباب بازی مناسب موجب پرورش خلاقیت و بهبود توانایی‌های کودک می‌شود که به مرور زمان او را برای ارتباط با دیگران و نقش واقعی در زندگی آماده می‌سازد.

برای کودکان بین 3 تا 5 ساله چه اسباب بازی بخریم بهتره؟

کودک ۳ تا ۵ ساله یک سازنده قهار است و می‌تواند از هر چه به دستش می‌دهید یک شاهکار خلق کند. رنگ‌ها، اشکال و اعداد را می‌شناسد، قوانین را درک کرده و مسئولیت‌پذیری بیشتری دارد بیشتر اسباب‌بازی‌هایی را می‌پسندد که مشخصات واقعی داشته باشند. به بازی‌های نمایشی بیشتر از بازی‌های خیالی تمایل دارد.

 اسباب بازی های مناسب این گروه سنی:

بازی های مورد علاقه کودکان 5 تا 9 ساله

در این سن بازی‌های فردی، که به صورت دویدن و بالا رفتن بود، به صورت بازی‌های جمعی درمی‌آید. کودک بیشتر اوقات با کودکان دیگر بازی می‌کند، ولی یک همبازی را ترجیح می‌دهد و تمایل به بازی در گروه‌های کوچک در او دیده می‌شود، بازی ابداع می‌کند و در هنگام بازی قواعد و مقررات آن را تغییر می‌دهد.

 اسباب بازی های مناسب این گروه سنی:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  برنامه غذایی نوزاد باید چگونه باشد؟

بهترین بازی برای کودکان 9 تا 12 ساله چیست؟

در این سن بدنبال اطلاعات جدید، چالش‌ها و تجربه در بازی هستند.یک کودک در این گروه سنی شدیدا توسط همسالان خود تحت تاثیر قرار می‌گیرد و خیلی زیاد اجتماعی هستند.در این سن فعالیت‌های گروهی مورد توجه بیشتر است. کودک در این سن می‌داند چطور بازی منصفانه داشته باشد و مهارت اجتماعی حرفه‌ای بکار ببرد.

اسباب بازی های مناسب این گروه سنی:

خرید اسباب بازی مناسب موجب پرورش خلاقیت و بهبود توانایی‌های کودک می‌شود که به مرور زمان او را برای ارتباط با دیگران و نقش واقعی در زندگی آماده می‌سازد. فروشگاه اینترنتی اسباب بازی بازی زیبا به عنوان یک مرجع در کنار شماست تا با انتخاب از میان انواع اسباب بازی، با آسودگی خاطر و به آسانی یک خرید مناسب را رقم بزنید و ما آن را در اسرع وقت درب منزلتان تحویل نماییم.

منبع: بازی زیبا

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.