همواره رمان ها و داستان های کمدی و طنز مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است چرا که مطالعه ی این رمان ها، ناخواسته لبخند و شادی را بر روی صورت خواننده می آورد و احساسی از خوشی و دل خوشی را در او ایجاد می کند. رمان های طنز رمان های بسیار جذاب و خواندنی هستند که نمونه های بسیار زیادی از آنها تاکنون منتشر شده اس و لازم به ذکر است که تمامی این کتاب ها را میتوانید از سایت دانلود کتاب برای خود دانلود نمایید و در صورتی که کتاب حق نشر داشت آن را خریداری کنید.

دانلود pdf کتاب اتحادیه ابلهان

رمان اتحادیه ی ابلهان یکی از رمان های بزرگ کمدی و طنز دنیا ست که به قلم جان کندی تول نوشته شده  و توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه شده است. خلاصه این رمان، داستان زندگی پسرکی تنبل و تپل به نام ایگنیشس می باشد که با وجود اینکه بسیار مطالعه کرده و فردی تحصیل کرده و خردمند می باشد ولی نمی تواند کاری برای خود دست و پا کند. وی دائما هم در خیالات خود به دنبال تغییر دنیاست. داستان این رمان بسیار زیبا و هنرمندانه نوشته شده است. اگر به دنبال مطالعه ی رمان های کمدی هستید. این رمان، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

دانلود pdf کتاب عامه پسند

رمان عامه پسند، از ان دسته از رمان های کمدی ست که درون مایه ی ژانر های پلیسی و کارآگاهی نیز به آن اضافه شده است. این رمان نوشته نویسنده ی برجسته و بزرگ جهانی، چارلز بوکوفسکی می باشد که به زیبایی بخش های کمدی این داستان را به تصویر کشیده است. درون مایه ی این رمان، در واقع داستان زندگی کارآگاهی به نام بلان است که فردی سست عنصر و عیاش است و از همه چیز گلایه دارد و در عین حال بسیار ساده و ابله است. در عین حال، در این داستان مسئولیت رسیدگی به چند یرونده ی بزرگ به او سپرده شده است. رمان بسیار زیبایی ست. مطالعه و دانلود این رمان جذاب و خواندنی را به شما دوست خواننده ی عزیز پیشنهاد می کنم. لازم به ذکر است که این رمان توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه و برگردانده شده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پارت 72 و 73 رمان رزآبی

دور دنیا با زیر شلواری

رمان دور دنیا با زیر شلواری، همانطور که از اسمش پیداست در مورد سفر به کشور های مختلف است که مشخصه ی هر سفر در قالب طنز و به صورت کمدی بیان شده است و حتی خواندن اسم این کتاب نیز خنده را بر روی لبان شما می آورد. این رمان با وجودی که درون مایه ی طنز و کمدی دارد ولی تمام حوادثی که در آن اتفاق می افتد، وقایع واقعی می باشند. رمان بسیار جذاب و گیرایی ست که توسط عبدالله مقدمی به رشته ی تحریر در آمده است.

رمان تارک دنیا مورد نیاز است

این رمان درون مایه ی طنز و در عین حال غمگینی دارد. این داستان، یکی از برجسته ترین رمان های طنز دنیا به حساب می آید و توسط میک جکسون نوشته شده است. همانطور که از عنوان کتاب پیداست. افرادی که در این داستانی نقش دارند، افرادی منزوی و گوشه گیر هستد و به دور از دنیای واقعی در اجتماع زندگی می کنند .رمان قشنگی ست که طنزی تلخ را بیان می کند.

رمان مزرعه ی حیوانات

رمان مزرعه ی حیوانات از جورح اورول یکی از رمان بزرگ و برجسته ی دنیا ست که طنزی تلخ را به نمایش می گذارد. درون مایه ی اصلی این داستان، در باره ی زندگی حیواناتی اهلی ست که در یک مزرعه در کنار صاحب مزرعه زندگی می کنند ولی طی یک حرکت انقلابی سعی می کنند به منظور به دست آوردن آزادی بیشتر و در عین حال کار کمتر و استراحت بیشتر، صاحب مزرعه را از آنجا بیرون کنند و موفق هم می شوند ولی اتفاقلتی که بعد از این ماجرا برای آنها رقم می خورد، اتفاقات غمناکی هستند و طنزی تلخ را بیان می کنند که نشان سوء استفاده ی یک عده از افرادی ساده لوح و ابله را دارد. رمان قشنگی ست و یکی از پرفروش ترین و بزرگترین رمان های معروف دنیا به حساب می آید و تاکنون به چندیدن زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پارت 72 و 73 رمان رزآبی

کلام آخر

پیدا کردن کتاب های برجسته و برگزیده ی کمدی و طنز، چه ایرانی چه خارجی، کار سختی ست ولی در این مقاله تلاش کردیم شما خوانندگان عزیز را با چند نمونه ار بهترین کتاب های طنز دنیا آشنا کنیم و در صورت لزوم میتوانید این کتاب ها رو به صورت دانلود pdf رمان طنز ازسایت ما دانلود کنید. امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.