طرز تهیه پنکیک رژیمی با جو دوسر

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي طرز تهیه پنکیک رژیمی با جو دوسر اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

کشتی گیران، تنها ورزشکارانی نیستند که نیاز به افزایش یا کاهش وزن دارند. بازیکنان فوتبال هم حتی در بین گروه‌های وزنی در نوسان هستند. در خارج از فصل، بعضی برای گذار به یک موقعیت جدید، باید حجم اضافه کنند، در حالیکه بقیه برای سریع‌تر شدن، باید وزنشان را پایین بیاورند. هدف شما چه افزایش وزن باشد و چه کاهش آن، این کار، باید از یک روش سالم انجام شود، نه اینکه برای افزایش وزن، چیزبرگر بخورید، یا برای کم کردن وزن، مقداری از غذاهایتان را حذف کنید.

طرز تهیه پنکیک رژیمی با جو دوسر
طرز تهیه پنکیک رژیمی با جو دوسر

دستور غذایی سالم زیر برای پنکیک جو دوسر، به شما کمک می‌کند که هر یک از این دو کار را انجام دهید! پنکیک‌های بلغور جو دوسر بعنوان یک صبحانه‌ی سریع یا میان وعده عالی هستند (بجای مواد غذایی بدرد نخور یا هویج). من معمولا مقادیر موجود در دستور را دو برابر می‌کنم، و مقدار بیشتری پنکیک درست می‌کنم تا آنها را فریز کنم. اولین دستور تهیه برای افرادی است که می‌خواهند وزن اضافه کنند، و دومین دستور هم برای آنهایی که می‌خواهند لاغر شوند.


طرز تهیه پنکیک بلغور جو دوسر (برای افزایش وزن)

مواد لازم

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چگونه بر احساس زشت بودن غلبه کنیم

دستور تهیه

اطلاعات تغذیه‌ای

نکته: برای کالری اضافی، آن را با کره بادام زمینی و عسل سرو کنید.


طرز تهیه پنکیک بلغور جو دوسر (برای کاهش وزن)

مواد لازم

دستور تهیه

اطلاعات تغذیه‌ای

نکته: این پینکیک‌ها، چربی و کالری بسیار کمی دارند. من توصیه می‌کنم برای تامین تمام درشت مغذی‌ها (کربوهیدارت‌ها، پروتئین و چربی)، آنها را با حدود یک قاشق غذا خوری کره‌ی بادام زمینی یا کره‌ی آجیلی سرو کنید، یا آنها را با استفاده از ۴ عدد سفیده‌ی تخم مرغ و ۲ تخم مرغ کامل درست کنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چطور افسردگی پس از زایمان را درمان کنیم؟

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.