فواید کراتینه مو زنان

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي فواید کراتینه مو زنان اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

 کراتینه مو چیست؟

کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که در به طور طبیعی در موها وجود دارد. این پروتئین باعث صاف درخشان بودن موها می‌شود. این پروتئین به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا موهای وز دارند، وجود ندارد. عمل کراتینه مو در حقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز موها، باعث نرم شدن و صاف شدن آن‌ها تا ماه‌ها می‌شود. این تکنیک که اغلب پرهزینه هم است. امروزه در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی بسیاری انجام می‌شود و با استقبال بسیاری از بانوان هم مواجه شده.

فواید کراتینه مو زنان
فواید کراتینه مو زنان

این باور که این روش باعث صاف شدن موها می‌شود در حقیقت اشتباه است. در هنگام انجام این روش از محلولی استفاده می‌شود که کراتینه با موها ترکیب شده و کتیکول مو را به دلیل نبودن کراتین در موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند. نتیجه ترمیم کوتیکول مو، به وجود آمدن موهایی صاف و براق است.

این را در نظر داشته باشید که کیفیت موهای طبیعی ما بهترین حالت است. و ما با رنگ کردن، اتو کرده و استفاده از مواد شیمیایی مختلف، باعث نابودی موهای خودمان می‌شویم. کراتین کردن موها فقط برای موهایی مناسب است که بسیار وز و قابل شانه کردن، نیستند.

صاف و براق شدن موها 

با انجام این روش، موها سالم­تر و براق­تر به نظر می­رسند و به راحتی حالت می­گیرند و دیگر لازم نیست به موهای خود حرارت بدهید و هر روز اتو بکشید، در نتیجه موهای شما کمتر آسیب می­بینند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  فواید کراتینه مو

تقویت موها

مواد کراتینه مو سرشار از ویتامین هستند و باعث پر شدن حفره­های ساقه مو می­شوند و ساقه ی موها را تقویت می­کنند و در نهایت موهای شما سالمتر و جذاب­تر به نظر می­رسند.

تاثیر فوق­العاده برای انواع موها

این روش برای موهای مختلف بسیار تأثیرگذار است و میزان فر و مجعد بودن مو تاثیری در میزان صافی نخواهد داشت.

 راحت شانه کردن مو

بعد از کراتینه موها به راحتی شانه می­شوند و دیگر نیازی به استفاده از محصولات نرم کننده نیست.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.