فیلر گونه چیست و چگونه انجام می شود؟

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد؛ فیلر گونه چیست و چگونه انجام می شود؟ در اين مطلب ميخواهيم درباره ي این موضوع اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

فیلر گونه چیست؟

فیلر گونه برای حجم دهی صورت و از بین بردن چین و چروک استفاده می شود. نتیجه آن بسته به نوع محصول معمولا یک تا دو سال طول می کشد. بعد از تزریق فیلر نیاز به استراحت ندارید. فیلر به بازگشت حجم از دست رفته در ناحیه وسط صورت کمک کرده و ظاهر جوان تری به شما می بخشد. با بالا رفتن سن انعطاف پوست کاهش پیدا کرده و ماهیچه های صورت ضعیف می شوند. این اتفاق باعث تغییر حالت صورت شده و گونه های شما را خالی می کند. فیلرها راه مناسب و موقتی برای حجم دهی به صورت و کاهش خطوط و چروک می باشد.

بهترین برندهای فیلر گونه

بیشتر محصولات آرایشی برای حجم دهی به صورت از هیالورونیک اسید استفاده می کنند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی و چسبناک بوده که رطوبت پوست را نگه می دارد. این ماده در محصولات زیبایی و درمانی استفاده می شود.

هم اکنون دو نوع هیالورونیک اسید در سازمان های دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. ژوودرم با حجم XV یک هیالورونیک اسید ژل گونه و قابل تزریق است و به منظور حجم دهی به صورت برای افراد سن بالا استفاده می شود.

فیلر گونه چیست و چگونه انجام می شود؟
فیلر گونه چیست و چگونه انجام می شود؟

ژوودرم به بافت صورت تزریق می شود و قسمت های چروک شده را مرطوب و صاف می کند. این ماده حاوی لیدوکائین است و تزریق آن با بی حسی موضعی برای کاهش درد انجام می شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  علت و درمان چین و چروک صورت

لیفت رستیلان

این لیفت بسیار شبیه ژوودرم می باشد و یک فیلر قابل تزریق با هیالورونیک اسید است و باعث پر کردن قسمت های خالی مثل پشت دست می باشد. لیفت رستیلان همچنین شامل لیدوکائین است که آسیب های پوستی را در طی تزریق کاهش می دهد.

آیا کاندید خوبی برای تزریق فیلر هستید؟

فیلر گونه یک راه امن و مناسب برای حجم دهی به صورت برای بیشتر افراد است. اگر بالای 21 سال هستید و خواهان پر کردن قسمت های کم حجم صورت می باشید، فیلر گونه انتخاب مناسبی می باشد.

قبل از شروع، درمانگر تاریخچه دارویی شما را بررسی می کند. اگر این شرایط را داشته باشید، گزینه مناسبی برای تزریق فیلر نیستید.

  • سابقه حساسیت به پروتئین.
  • حساسیت به پروتئین های باکتریایی که در ساخت هیالورونیک اسید بکار رفته اند.
  • مستعد خونریزی و یا احتمال خونریزی زیاد در طول درمان.

فیلر گونه مناسب چه افرادی است؟

اگر سن شما بالای 21 سال باشد، از نظر سنی مناسب هستید و می توانید فیلر را انجام دهید اما قبل از آن نیز باید از نظر سوابق دارویی و حساسیت مورد آزمایش واقع شوید. برای مثال از شما تست حساسیت به پروتئین به عمل خواهد آمد یا در مورد حساسیت به پروتئین از شما سوال می شود.

با اینکه هیالورونیک اسید از موادی مانند مواد بدن انسان ساخته شده است ممکن است به پروتئین های باکتریایی که در ساخت آنها استفاده شده است حساسیت نشان دهید. مورد دیگری که باید در نظر داشت این است که چون تزریق انجام می شود، مسلما در ابتدا سوزن وارد بافت گونه شما می شود و با خونریزی اندکی مواجه خواهید شد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  انواع لاک ژلیش

اگر سابقه خونریزی زیاد در اثر ایجاد زخم را داشته باشید مسلما این روش برای شما مناسب نخواهد بود.

اثرات جانبی فیلر گونه

فیلرهای گونه عموما امن هستند. طبق تحقیقات دارویی به چاپ رسیده، خطر اثرات جانبی در بلند مدت بسیار کم است. اگرچه مانند هر پروسه ای اثرات جانبی وجود دارد که باید از آنها مطلع باشیم. رایج ترین آنها شامل:

بیشتر این اثرات جانبی در طی یک تا دو هفته بهبود پیدا می کند. در صورت طولانی شدن و شدت پیدا کردن این اثرات، درمانگر خود را با خبر کنید.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
سلامتی بزرگترین دارایی انسان است برای سلامتی خودتان و عزیزانتان جستیر را سرچ کرده و جدیدترین مطالب ما را به صورت رایگان بخوانید.
سلامت پوست و مو x بخوانید...