قرص کاهش استرس سخنرانی

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي قرص کاهش استرس سخنرانی اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

علائم وجود استرس سخنرانی

وقتی در موقعیت جدیی قرار می گیریم، طبیعی است که استرس سخنرانی سراغ ما بیاید. به عنوان مثال زمانی که می خواهیم مقابل تعداد زیادی از افراد در موقعیت جدید صحبت کنیم،زمانی که قرار است در یک مهمانی که حضار برای ما غریبه اند، شرکت کنیم و…استرس سخنرانی در افراد مختلف، متفاوت است. فردی که استرس سخنرانی دارد ممکن است دچار این ۴ حالت شود.

  1. تپش قلب
  2. عرق کردن دست
  3. لرزش صدا
  4. نفس کم آوردن

دو مورد اول قابل رویت نیستند. یعنی مخاطب متوجه آن نخواهد شد. چون علائمی کاملاً درونی است.

یعنی زمانی که من دچار تپش قلب می شوم فردی جز خودم متوجه نمی شود. عرق کردن دست هم همینطور ..اما در مورد لرزش صدا و نفس کم آوردن، این دو جزء نشانه هایی است که اگر از قبل آمادگی های لازم کسب شده باشد، ما می توانیم به راحتی با آن کنار بیائیم.

یعنی اگر تمرینات صداسازی که در محصول جامع دوره غیرحضوری گفته شده است را انجام دهیم و روی صدایمان کار کنیم لرزش صدا مشهود نخواهد بود.

اما اگر صدای ضعیف، سطحی داشته باشیم لرزش صدایمان هم مشخص خواهد شد. در مورد نفس کم آوردن هم باید روی تنفس مان کار کنیم.

تنفس مان باید دیافراگمی باشد. که در محصول ذکر شده کامل توضیح داده شده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پيگيري كارت سوخت خودرو

اگر تمرینات به درستی انجام شود هنگام صحبت زمانی که استرس داریم نفس کم نمیاریم.

پراپرانول چیست؟

دارویی که به شکل کپسول یا قرص وجود داره و خیلی ها برای کنترل ترس و استرس از سخنرانی در حمع به عنوان قرص کاهش استرس توصیه می کنند.

متن زیر رو دقیقا از ویکی پدیای فارسی اینجا قرار دادم:
پروپرانولول (به انگلیسی: propranolol) (بانام‌های تجاری ایندرال و پرانول)، دارویی از دسته بتابلاکرهای غیرانتخابی است که عمدتاً برای درمان فشارخون و نامنظمی تپش قلب مورد استفاده قرار می‌گیرند. پروپرانول برای بیماری‌های گوناگون دیگری چون تسکین درد قلبی، پیشگیری از سردردهای میگرنی، درمان بی‌نظمی تپش و گلوکوم تجویز می‌شود.

این دارو همچنین برای جلوگیری از حمله قلبی در افرادی که یک بار دچار حمله قلبی شده‌اند، کاربرد دارد. با مسدود کردن این تکانه‌ها، به قلب کمک می‌کند تا منظم‌تر و مؤثرتر بتپد و در نتیجه بار کاری قلب کاهش می‌یابد.
همچنین، این دارو برای درمان سیروز کبدی و پرفشاری ورید باب نیز کاربرد دارد.

عوارض جانبی قرص پراپرانول:

قرص کاهش استرس سخنرانی
قرص کاهش استرس سخنرانی

کافیست نگاهی به عوارض جانبی این قرص داشته باشیم!

کاملاً واضح خواهد بود که یک سخنرانی که تاری دید، خواب آلودگی، خستگی، یبوست و اسهال و .. داشته باشد، بیشتر باید مواظب باشد که زمین نخورد تا این که سخنرانی کند!

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.