مزایا و معایب شیرآلات سفید

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي مزایا و معایب شیرآلات سفید اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

امروزه با افزایش روز افزون تکنولوژی ، شاهد تولید شیرآلات مدرن بوده ایم و این که انتخاب مناسب آن ها باعث زیبایی آشپزخانه ها و یا سرویس ها می شود. تنوع شیرآلات در بازار باعث شده است تا مشتریان برای خرید شیرآلات کمی سردرگم شوند.

انواع شیرآلات

شیر تک دسته

پر کاربرد ترین شیرآلات مدرن نوع های تک دسته و دودسته  می باشند . اگر شما قصد خرید شیرآلات تک دسته دارید باید به فاصله آن تا اجسام مجاور فکر کنید چرا که ممکن  می باشد در زمان چرخاندن به وسایل و یا اجسام مجاور خود برخورد کرده و باعث خرابی آن ها یا خود شوند .

شیر دو دسته

این مدل از شیرآلات مدرن با داشتن هر دو دسته ی گرم و سرد حس سنتی تری به شما می دهند .

مزایا : شما می توانید در مقایسه با شیر تک دسته ، دمای آب را دقیق تر تنظیم کنید .

معایب : تنظیم دمای آب احتیاج به استفاده از هر دو دست دارد .

مزایا خرید شیرآلات سفید رنگ:

شیرآلات سفید رنگ به راحتی تمیز میشوند، اثر انگشت و لکه های آب را نشان نمیدهند. همچنین میتوانند به راحتی در تضاد با کوراسیون حمام و سرویس بهداشتی قرار بگیرند. همچنین ست شیرآلات ساختمانی سفید با دکوراسیون تمام سفید حمام و سرویس بهداشتی ست منحصر به فردی را تشکیل میدهند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بهترین رنگ برای دیوار خانه

معایب شیرآلات ساختمانی سفید رنگ:

جنس شیرآلات سفید از پلاستیک مقاوم و یا چینی میباشد، و گران میباشند.

راهنمایی:

شاید برای شما سوال پیش بیاید چرا برای حمام و سرویس بهداشتی رنگ سفید مناسب تر است؟

زیرا این رنگ باعث به وجود آمدن فضایی آرام بخش و دلنشین میشود. همچنین رنگ سفید میتواند به شما در انتخاب دیگر لوازم جانبی حمام و سرویس بهداشتی مثل کاسه روشویی و توالت فرنگی، کابین دور دوشی و… آزادی عمل بیشتر و خلاقیت ببخشد.

رنگ سفید باعث القا کردن حس تمیزی و شادابی میشود، شاید به همین دلیل است که بیشتر افراد رنگ سفید را انتخاب میکنند.

همانطور که در قسمت مزایا گفته شده است به آسانی هم تمیز میشوند، برای افرادی که نسبت به تمیزی حساسیت بیشتری دارند

استفاده از این شیرآلات مناسب تر است.

پس اگر میخواهید شیرآلات منزلتان ظاهری درخشان و تمیز داشته باشند، انتخاب شیرآلات سفید میتواند مناسب باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خوب شیرآلات سفید ست شدن آنها با فضای حمام و سرویس بهداشتی میباشد، همچنین ست شدنشان با رنگهای متضاد که مطمئنا بر زیبایی حمام و سرویس بهداشتی می افزایند. همچنین در سبک های روستیک، صحرایی و مدرن تولید میشوند.

از معایب آنها هم که گفته شده است جنسشان از پلاستیک مقاوم و چینی میباشد، علتش این است که شیرآلات چینی شکننده تر از فلز می باشند که اگر مراقبت صحیح داشته باشیم میتوانیم سالهای بیشتری از آنها استفاده کنیم بدون خراب شدن و نیاز به تعویض و هزینه کردن.

همچنین گرانی آنها، که اگر محصول مورد نظری که قرار است خریداری کنیم دارای تمام ویژگی هایی که دنبالش هستیم باشد، مطمئنا ارزش هزینه کردن را دارد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  هدیه برای آقایان

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.