مشاهده تومور بعد از کاشت مو

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي مشاهده تومور بعد از کاشت مو اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

یکی از عوارض کاشت مو که ممکن است اتفاق بیافتد این است که دقیقا بلافاصله بعد از عمل کاشت مو، تورمی در پیشانی، پشت گردن، گاهی اوقات روی پوست سر و در بعضی موارد نادر نیز در اطراف چشم مشاهده خواهد شد. ولی نگران نباشید با گذشت سه الی چهار روز به طور کامل بهبود می یابند.

در چه صورتی کاشت مو رضایت بخش نیست؟

افرادی که فولیکول های خفته در زیر پوست سر دارند ممکن است نتیجه مناسب و دلخواهی از کاشت مو نگیرند. در اینجا یک واقعیت تلخ وجود دارد: کاشت مو برای همه نتیجه یکسانی ندارد! افرادی که طاسی گسترده و موهای بسیار نازکی دارند، اگر ریزش مو به دلیل شیمی درمانی و استفاده از داروهای خاص باشد و همچنین افرادی که دارای جای زخم و کلوئید (گوشت اضافه) در ناحیه کاشت هستند در این صورت کاشت مو نتیجه رضایت بخشی ندارد.

بهترین راه حل جلوگیری از عوارض کاشت مو

هنگامی که کاشت مو در مرکزی معتبر و تحت نظر متخصص انجام شود عوارض و خطرات احتمالی به حداقل خواهد رسید و 80 درصد موهای کاشته شده کاملا رشد می کنند.

انتخاب یک مرکز کاشت مو

دلیل انتخاب یک مرکز کاشت مو مناسب تنها برای متخصصین و تیم کاشت نمی باشد بلکه محیط و تجهیزات مناسب برای جلوگیری از خطراتی مانند عفونت بسیار مهم است. با این حال جراح حتما مصرف یک دوره آنتی بیوتیک را برای فرد تجویز می کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  طرز تهیه جو دوسر برای لاغری
مشاهده تومور بعد از کاشت مو
مشاهده تومور بعد از کاشت مو

به طور کلی کاشت مو نسبت به دیگر جراحی های زیبایی امنیت بیشتری دارد و خطرات و عوارض آن موجب صدمه جبران ناپذیری برای فرد نمی شود. اکثر عوارض کاشت مو قابل درمان هستند. هنگامی که کاشت مو در یک مرکز معتبر و باتجربه چندین ساله انجام شود هیچ کدام از این عوارض اتفاق نمی افتد.

عوارض کاشت مو

از عوارضی که بعد از کاشت مو ممکن است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورت علاقه مندی از مطاب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.