مکمل فیبر

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي مکمل فیبر اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

مکمل فیبر چیست

برای انکه بدانید مکمل فیبر چیست ، باید بگوییم فیبر گروهی متفاوت از کربوهیدرات هاست که توسط بدن هضم نمی شود و در انواع مواد غذایی گیاهی نظیر میوه ها، سبزیجات و غلات یافت می شود.

انواع فیبر

هر دو نوع فیبر سبب کاهش وزن شما می گردند.

مزایای استفاده از فیبر

فیبر را چه از مواد خوراکی و چه از انواع مکمل های موجود استفاده کنید، فواید زیر را به همراه دارد:

مکمل فیبر کارن

مکمل فیبر برای کودکان

قبل از اینکه دادن هر غذایی را به کودک خود شروع کنید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. پزشک مقدار صحیح هر ماده غذایی را به شما پیشنهاد می دهد و به شما می گوید که در رژیم کودک باید از چه غذاهایی پرهیز کنید. اگر پزشک شما موافقت کرد که دادن غذاهای فیبر دار را شروع کنید می توانید غذاهای زیر را امتحان کنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  ازگيل

1. مکمل فیبر: میوه ها

میوه ها منبع عالی فیبر محسوب می شوند و می توانید بعد از شش ماهگی دادن میوه به کودک خود را شروع کنید. ابتدا یک میوه را بدهید و چند روز صبر کنید تا ببینید که آیا می تواند آن میوه را هضم کند یا نه اگر با مشکلی مواجه نشدید به همین ترتیب دادن میوه به کودک خود را ادامه دهید.

2. مکمل فیبر: سبزیجات

از ماه ششم و هفتم می تواند دادن سبزیجات به کودک خود را شروع کنید. برخی سبزیجات مانند اسفناج، بروکلی، نخود و لوبیا بی نهایت سرشار از فیبر می باشند . با این وجود، برخی از سبزیجات ممکن است موجب نفخ و باد شکم شوند و ممکن است کودک از مزه سبزیجات خوشش نیاید.

3. مکمل فیبر: غلات 

-برنج یکی از اولین غلاتی است که اکثر بچه ها عاشق آن می شوند، با این حال در مقایسه با دیگر غلات دارای فیبر کمتری می باشد.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.