میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی کانادا

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی کانادا اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

تمکن مالی ویزای کانادا چیست

نامه تمکن مالی، توسط بانک عامل هر شخص و به واحد پول کشور مورد نظر صادر می شود. در واقع تمکن مالی شامل ، مانده حساب شخص و سپرده های بانکی ایشان به
همراه تاریخ بازگشایی حساب، میانگین مبالغ وارد شده به حساب، میانگین مبالغ خارج شده از حساب و تفاضل این دو (گردش حساب) می باشد.
معمولا در تمکن مالی، تمامی مبالغ به در واحد ریال عنوان می شوند و شخص متقاضی تمکن مالی، باید با توجه به ویزای درخواستی، واحد پول درخواستی مورد نظر را اعلام
دارد. تمکن مالی در صورتی معتبر است که شعب ارزی آن را صادر و مدیر شعبه آن را مهر و امضاء کند.

میزان تمکن مالی ویزای کاری کانادا

مقدار پول مورد نیاز برای ویزای کاری کانادا، با توجه به تعداد نفرات خانواده متقاضی مشخص می شود. برای تعیین هزینه های ویزای کاری کانادا، باید به موارد زیر دقت شود:

نامه تمکن مالی شخص متقاضی، که در هنگام درخواست مهاجرت ارائه می شود، باید گواهی این موضوع باشد که شخص متقاضی دارای شرایط مالی مناسب برای مهاجرت می باشد. در زیر، جدولی ارائه می شود که هزینه های مورد نیاز ویزای کار کانادا با توجه به تعداد افراد خانوار مشخص شده است:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سوابق
بودجه مورد نیاز به دلار کانادا تعداد افراد خانواده
۳,۳۶۱$ برای هر عضو بیشتر
۱۲,۴۷۵$ ۱
۱۵,۵۳۱$ ۲
۱۹,۰۹۳$ ۳
۲۳,۱۸۱$ ۴
۲۶,۲۹۲$ ۵

 

تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا

کانادا، به دلیل شهریه های کم دانشگاه ها و هزینه های پائین زندگی، مقصد محبوب دانشجویان بین المللی است. برای ادامه تحصیل در کانادا، تمکن مالی بودجه های در دسترس برای پرداخت شهریه و هزینه های زندگی مورد نیاز است.

متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا، برای اثبات و تمکن مالی، باید مدارک زیر را ارائه دهند:

تمکن مالی ۶ ماه گذشته متقاضی:

تمکن مالی ۶ ماه گذشته متقاضی ویزای تحصیلی کانادا نشان می دهد که مدارک مالی و بودجه در دسترس برای حمایت از هزینه های دانشگاه و پرداخت هزینه های رفت و آمد و زندگی کافی است یا خیر.

تمکن مالی سرپرست خانواده:

تمکن مالی سرپرست خانواده و یا اعضای دیگر خانواده (در صورت کافی بودن بودجه) نشان دهنده حمایت مالی خانواده از متقاضی ویزای تحصیلی کانادا.

میزان تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا

میانگین هزینه تحصیل در کانادا، ۱۵ هزار دلار کانادا تخمین زده شده است. این مقدار برای موسسات آموزشی و برنامه های تحصیلی، متفاوت است. متقاضیان علاوه بر هزینه های آموزشی، موظف به پرداخت هزینه های اقامت و زندگی نیز می باشند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

مبلغ مورد نیاز در هر سال (به اضافه هزینه شهریه) اشخاصی که به کانادا وارد می شوند
۱۰,۰۰۰$ شخص متقاضی
+ ۴,۰۰۰$ به همراه یک شخص از خانواده
+ ۳,۰۰۰$ هر شخص از خانواده

 

نمونه تمکن مالی

نمونه تمکن مالی
نمونه تمکن مالی

 

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نمونه تیترهای جذاب

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.