نمونه متن تخفیف

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي نمونه متن تخفیف اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

نمونه متن تخفیف اجناس

1_ انحصاری

با به کار بردن این کلمه در جمله افراد را جذب این موضوع می کنید که این کالا منحصر به فرد است و فقط مختص گروهی از افراد است که متمایز از دیگرانند. می توانید به جای انحصاری از کلماتی مانند: فقط افراد جذب شده، برای نخستین بار،و غیره استفاده کنید.

2_ ساده

زندگی خیلی پیچیده است و افراد همیشه از پیچیدگی ها دوری می کنند و به سمت چیز های ساده متمایل می شوند. سعی کنید عبارات ساده را به کار ببرید و بیشتر از کلماتی بی آلایش استفاده کنید.

3_ رایگان

اگر فکر می کنید واژه ی رایگان بی فایده است سخت در اشتباهید. سعی کنید محصول خود را اگر برایتان مقدور است رایگان کنید یا کد تخفیفی بگذارید که کمی بیشتر از رایگان باشد، با این کار توجه افراد را جلب می کنید تا به سمت محصولات دیگرتان جذب شوند و سری های بعد از شما خرید کنند.

4_ محدود

اگر شما از واژه ی محدود در متن تخفیف خود استفاده کنید مطمئنا افراد بیشتری را جذب می کنید. چون افراد بیزارند از اینکه چیزی را از دست بدهند حتی یک محصول کوچک. بنابراین از این واژه صد در صد در متن و عبارت خود استفاده کنید.

5_ بشتابید

وقتی در متن خود از کلماتی که معنای عجله کردن را می دهد استفاده کنید، خود به خود روی مخاطب اثر می گذارد و او جذب متن می شود. پس سعی کنید حتما این کلمه را به کار ببرید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  محصولات ارگانیک چیست

این پنج کلمه از اصلی ترین و مهم ترین کلماتی بودند که می توانید در متن تخفیف خود به کار ببرید.

شما نیز می توانید از متن های تخفیف سایت های دیگر هم به عنوان الگو استفاده کنید. مثلا سایت HiWork که به تازگی آپدیت های زیادی داده است و همچنین کد تخفیف صد در صدی نیز، برای کارفرمایان گذاشته است. شما نیز می توانید از تخفیفات این سایت نیز نهایت استفاده را ببرید.

سعی کنید در نوشتن متن برای تخفیفات، دقت لازم را داشته باشید و طوری بنویسید که مخاطبتان به سمت تخفیفات شما متمایل شود.

نمونه متن تخفیف مجازات

شرح :

در صورتی که محکوم‌علیه شرایط تخفیف مجازات را داشته باشد و قاضی بدون توجه به شرایط پرونده، حکمی صادر کرده است. محکوم‌علیه می‌تواند جهت تخفیف مجازات خود از نمونه لایحه زیر استفاده کند.


ریاست محترم شعبه ……………………….دادگاه عمومی

احتراما اینجانب ایمان احمدی فرزند اصغر محکوم علیه پرونده کلاسه ……..

برابر رضایت نامه شماره ……………ثبت دفتر اسناد رسمی شماره ……….

مطابق ماده 277 قانون آئین دادرسی دادگاه عمومی و انقلاب در امور کیفری درخواست تخفیف مجازات را دارم .

قبلا از عنایت …………….سپاسگزارم .

نام و نام خانوادگی ………….امضاء

 

نمونه متن درخواست تخفیف شهریه

سمه تعالی
ریاست محترم دانشگاه………..
با سلام و احترام
احتراما به استحضار می رساند اینجانب….. دانشجوی رشته…. به شماره دانشجویی …. ووردی ……. به علت ناتوانی در پرداخت شهریه دانشگاه نیازمند تخفیف /……. هستم.

لذا از جنابعالی خواهشمندم دستور فرمایید اقدامات لازم در صورت امکان انجام پذیرد.

با تشکر ./امضا

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  حوله خشک کن چیست و چه کاربردی دارد؟

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.