هلدینگ اتراب

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي هلدینگ اتراب اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

شرکت اتراب

پنجره‌ای رو به بی‌نیازی در صنایع هایتک کشورهای در حال توسعه؛ چشم‌اندازی که در کمتر شرکت‌های داخل کشور می‌توان دید… این چشم‌انداز حاصل نشده، مگر با 15 سال گذر عمر شرکت ارتباطات و توسعه راهکار آفرین بین الملل (اتراب) (سهامی خاص) به شماره ثبت 6496 در مورخ 12/11/1382 و با سرمایه ثبتی

هلدینگ اتراب
هلدینگ اتراب

27.791.000.000 ريال، دارنده استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات ISO27001 از انگلستان، حائز برند جوان کارآفرین در سال 1389، رتبه دوم کارآفرینی در حوزه IT کشور در سال 1392 و برگزیده یکصد مدیر ملی شایسته کشور در 18 بهمن سال 1394، مجری انحصاری اغلب پروژه‌های IT برون سپاری شده وزارت صنعت معدن و تجارت (نظیر ایران کد، املاک و مستغلات، شبنم، میزان، ستاد و …) از سال 1386 تا کنون در حوزه‌های اطلاعات فناوری، مدیریت تلفیقی و سیستم‌های بازرگانی، با گواه خدمات گیرندگان هلدینگ به شرح بیش از 18.000 واحد صنفی، 3200 واحد تولیدی و تجاری، 164 اتحادیه، 17 اتاق صنفی، 14 سازمان دولتی و 4 وزارتخانه و یک شرکت هواپیمایی. هسته مرکزی هلدینگ اتراب، مشتمل بر 4 اهرم اجرایی به شرح ذیل است: • RokhERP

فرهنگ کاری شرکت اتراب

بنیانگذاران و اعضا هیئت مدیره هلدینگ اتراب در اواسط دومین دهه عمر سازمانی خود، با ارجحیت داشتن فرهنگ سازمانی مطلوب بر تمامی امور، چهار اصل اساسی فرهنگی خود را به شرح ذیل اعلام می‌دارند:
• اصل اول: نظم و انظباط
• اصل دوم: صداقت
• اصل سوم: تخصص و مسئولیت‌پذیری
• اصل چهارم: احترام
تک تک افراد حاضر در هلدینگ اتراب، شرکت‌ها و دفاتر تابعه، اعم از هئیت مدیره، سهامداران و همکاران ملزم به رعایت اصول فوق الاشاره بوده تا در مجموعه‌ای صمیمی و رسمی در راستای نیل به چشم انداز و رسالت اتراب در کنار همدیگر به سوی تعالی گام برداریم.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پادکست چیست

مزایای همکاری با شرکت اتراب

اتراب سازمانی است متعلق به عموم افراد مرتبط با آن. هر فرد، با شخصيت و ويژگی‌های خود و با اندیشه، خرد و مصلحت جمعی، مديريت خودانتقادی را اصل قرار می‌دهد؛ بدین ترتیب مدیران می‌توانند اشتباهات خود را شناخته، پذیرفته و از آن‌ها بياموزند. بنابراین ارتباطات وسیع، بخشی از سبک مدیریتی است و مدیریت مشارکتی با اصل اخلاق‌مداری، رکن لاینفک مدیریت سازمان است. به دیگر سخن، سعی بر این است که تمامی همکاران مجموعه هلدینگ اتراب، به هم، از هم و برای هم بیاموزند.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.