چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم

چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم

چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم

سلام و درود به دوستان عزيز جستیر، با تشکر از همراهي شما. در اين پست مطالبي در رابطه با “چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم” برای شما گردآوري شده است. ضمن سپاس گزاري از شما اميدوارم که نهايت استفاده را از اين مطالب ببريد.

گوگل چگونه کار می‌کند؟

برای بسیاری از مردم، گوگل یک سایت جادویی است که به تمام سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهد. ولی کسی به چگونگی کارکرد آن فکر نمی‌کند. باوجوداینکه گوگل همه‌ی رازهای خود را فاش نکرده است؛ ولی ما تا حدود کمی می‌دانیم که این سایت چطور نتایج جستجوها را نمایش می‌دهد.

برای شروع، گوگل با استفاده از ربات‌ها، اینترنت را جستجو می‌کند تا مشخص کند هر صفحه‌ی وب، چه موضوعیتی دارد. برای مثال اگر کسی عبارت «کفش اسپرت» را سرچ کند، گوگل تمام سایت‌هایی را که مکرراً به این عبارت اشاره دارند و کلمات مرتبط با آن‌ها به‌ کار برده‌اند، نشان می‌دهد.

علاوه بر این، قدرت وب‌سایت‌ها هم اهمیت دارد؛ یعنی وب سایت‌هایی که اطلاعات معتبر و صحیح‌تری منتشر می‌کنند، قدرت بیشتری دارند. به همین دلیل اغلب اوقات وب‌سایت‌های مشهور در صدر نتایج جستجوی گوگل ظاهر می‌شوند.

وقتی یک نفر اسم شما را در گوگل جستجو می‌کند، صفحات شبکه‌های اجتماعی شما، وبلاگ‌های حرفه‌ای و اگر خوش‌شانس باشید، در درجه‌ی بعد وب‌سایت شرکت شما نشان داده می‌شوند.

چرا نباید نام خود را در گوگل سرچ کنیم

چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم سوالی بود که پاسخش را در اختیار شما قرار دادیم. در این مرحله میخواهیم این موضوع بسیار مهم را به شما یادآوری کنیم که حتما به کارکنان شرکت خود اعلام کنید که از جستجو کردن نام شرکت (یا کلمات کلیدی خاصی که برای تبلیغات گوگل از آنها استفاده کرده اید) را در گوگل جستجو نکنند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  ۲۰ جمله طلایی برای موفقیت در سال ۲۰۲۰!

در نظر داشته باشید که این افراد حتی اگر نام شرکت شما را جستجو کنند و بر روی لینک نمایش داده شده مربوط به شما کلیک نکنند، به مشکل بر خواهید خورد؛ چرا که کلیک نکردن آنها باعث کاهش CTR صفحه یا سایت شما در صفحه نتایج گوگل می شود.

مورد بعدی که در مورد تبلیغات گوگل باید بدانید این است که اگر کلمات کلیدی خود را سرچ کردید و به نتایج سبز رنگ با علامت (AD) برخوردید با کلیک کردن روی آن هیچ کار مفیدی انجام نداده اید، شما با این کار در اصل بودجه ای که برای تبلیغات گوگل در نظر گرفته بوده‌اید را هدر دادید.

چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم
چرا نباید اسممان را در گوگل سرچ کنیم

هیچوقت اسمتان را در گوگل سرچ نکنید و در نظر داشته باشید که منظور ما اسم کسب و کارتان و مهم تر از آن کلمات کلیدی است که بر روی آنها تمرکز کرده و برای نشان دادن سایت خود در این کلمات کلیدی از تبلیغات گوگل نیز استفاده کرده اید.

گوگل مدتی پیش به صورت مستقیم اعلام کرده است که: “اگر شما به صورت مرتب کلمه کلیدی که منجر به نمایش تبلیغات گوگل شود را جستجو کنید، ولی در نتایج جستجو روی آن هیچ کلیکی انجام ندهید؛ بعد از مدتی سیستم گوگل تشخیص

می دهد که جستجو کنندگان به این نتیجه علاقمند نیستند و به همین دلیل ممکن است که صفحه مورد نظر شما در صفحه نتایج جستجو نمایش داده نشود” دقیقا به همین دلیل است که به استفاده کنندگان از خدمات خود توصیه میکنیم که به

هیچ  عنوان نام کسب و کار یا کلمات کلیدی که بر روی آنها تمرکز شده و برای تبلیغات گوگل در خصوص آن کلمات سرمایه گذاری شده را در گوگل جستجو نکنند و در صورتی به دنبال بررسی و آنالیز نتایج هستند از شرکت ارائه دهنده خدمات خود مشاوره بگیرند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  تمیز کردن کف اتو

 

 

 

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منصور ضابطیان x بخوانید...