چسب بینی

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي چسب بینی اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي فرماييد.

چسب بینی بعد از عمل

چسب زدن به بینی بعد از عمل، دو فایدۀ مهم دارد: کاهش ورم بینی و بهتر فرم گرفتن بینی. فیلم آموزش روش چسب زدن بینی، همچنین آموزش گام به گام چسب زدن روی بینی بعد از عمل جراحی در این قسمت ارائه شده است. بعد از جراحی زیبایی بینی بهتر است دو هفته تا دو ماه روی بینی چسب بزنید. روش صحیح استفاده از چسب بینی، به این صورت است که ابتدا بینی و گونه های خود را به خوبی تمیز کنید سپس چسب کاغذی …

چرا بعد از عمل روی بینی چسب می زنند؟

بعد از عمل جراحی بینی به بیماران توصیه می شود که به مدت ۲ هفته تا ۲ ماه روی بینی چسب بزنند. چسب زدن به بینی موجب کاهش سریع تر ورم بینی، تسریع روند بهبودی و دستیابی به نتایج بهتر می شود.

چسب زدن ۲ فایده مهم دارد:

۱- کاهش ورم بینی
۲- بهتر فرم گرفتن بینی

چسب پیوردرم

چسب بینی پیوردرم تمیز کننده عمیق منافذ پوست موجب کاهش جوش های سرسیاه بینی گردیده و منافذ باز پوست را کاهش می دهد. این محصول بافت پوست بینی را پاکسازی نموده و از ایجاد جوش نیز جلوگیری می نماید. چسب بینی پیوردرم تمیز کننده عمیق منافذ پوست فورا منافذ پوست بینی را پاکسازی نموده و سبب افزایش طراوت و شادابی چهره می گردد.

ویژگی‌های محصول

  •  استفاده آسان
  •  ایجاد نرمی و زیبایی در پوست
  • تاثیر فوری
  • فرمولاسیون گیاهی
  • چسیندگی مناسب

چسب  نیوا

اسید سیتریک موجود در “چسب بینی نیوآ برطرف کننده دانه های سر سیاه” سبب پاکسازی پوست صورت شده و منافذ بسته شده را باز کرده و سلول های مرده سطح پوست و دانه های زیر پوستی را از بین میبرد. همچنین این محصول مانع از نفوذ آلودگی به پوست شده و باعث شادابی و درخشش پوست میشود.

از علت های اصلی بوجود آمدن دانه های سر سیاه روی پوست، وجود چربی و باز بودن منافذ پوست است که با کنترل چربی پوست و پاکسازی آن میتوان جوش های سر سیاه را از بین برد. در بسته ی این محصول ۴ عدد نوار مخصوص بینی و ۲ عدد نوار مخصوص چانه و پیشانی(بین ابروها) موجود است.

مزایا:

روش استفاده:
جهت پاک کردن پوست از آلودگیها، ابتدا پوست را خود شستشو دهید و سپس درحالی که پوستتان خیس است نوار را بر روی سطح مورد نظر قرار دهید و تا زمانی که کاملا به پوست بچسبد به آرامی ماساژ دهید. بعد از گذشت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به آرامی چسب را از روی پوستتان جدا کنید. این محصول با آب فعال میشود و تا زمانی که خیس نشود حالت چسبندگی پیدا نمیکند و عمل نخواهد کرد.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  مراقبت از مو در اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.