چگونه بی محلی کنیم

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد؛ چگونه بی محلی کنیم در اين مطلب ميخواهيم درباره ي این موضوع اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

چگونه به مردان بی محلی کنیم

۱- برای کم محلی به مردان او را به جویندگی یا تعقیب کردن وادار کنید

مردان ذاتا جوینده هستند و هیچ امری لذت بخش‌تر از آن نیست چیزی را که ندارند دنبال کنند و اگر شما آنها را نادیده بگیرید آن‌‌ها احساس می‌کنند که نمی‌توانند شما را داشته باشند و در نهایت این مسئله اگرچه شاید کمی گنگ باشد اما به عنوان یکی از راهکار‌های مفید در ارتباط با کم محلی به مردان می‌تواند مفید باشد.

چگونه بی محلی کنیم
چگونه بی محلی کنیم

۲- خودتان را سرگرم کنید

یکی از بهترین و صحیح‌ترین راه کم محلی به مردان، می‌تواند سرگرم کردن خودتان باشد. به هر طریقی که دوست دارید می‌توانید خود را مشغول کنید شاید دوست داشته باشید با فردی دیگر بیرون بروید یا کار‌هایی مانند وقت گذراندن با دوستان، ماندن در خانه یا تماشای فیلم و غیره باشد و به طور کلی به نحوی برای خود برنامه ریزی کنید که سرگرم باشید.

۳- در بین دوستان مشترکتان حضور پیدا کنید

در بین دوستان مشترکتان حضور پیدا کنید

شما می‌توانید در جمع‌هایی که دوست مشترک دارید مثلا با رفتن به مهمانی، دورهمی‌ها و سایر حوادث سرگرم کننده اما فقط به صورت موقت حضور پیدا کنید و به نحوی این کار ممکن است به شما فرصت‌های جدیدی برای دوستی بدهد.

۴- برای کم محلی به مردان برای جواب دادن به پیام‌های او صبر کنید

وقتی که یک متن یا یک پیام از طرف مرد مورد علاقه‌یتان دارید شاید خیلی برایتان هیجان انگیز باشد که سریع جواب بدهید اما اگر او را منتظر بگذارید او را بیشتر ترغیب می‌کنید که به سمت شما بیاید مثلا اگر یک سوال مستقیم و خاص می‌پرسد شما می‌توانید تا یک ساعت دیر جواب بدهید اما اگر فقط یک سلام معمولی باشد چند دقیقه آن را طول بدهید.

۵- شروع گفت و گو را به او بسپارید

شروع گفت و گو را به او بسپارید

هنگامی که شما به یک مرد خاص فکر می‌کنید شاید هر مسئله‌ای باعث یادآوری او در خاطر شما شود و شما هم برای اینکه او را بدست آورید از او دعوت کنید که در انجام کاری با او سرگرم شوید. اما پیشنهاد می‌شود به جای آغاز گفت و گو، منتظر تماس او باشید چون ممکن است شما هم بخواهید چیز‌هایی را به او بگویید که هر زمانی که او صحبت را اغاز کرد شما نیز نظرات خود را با او در میان بگذارید که در این صورت گامی موثر را در ارتباط با کم محلی به مردان برداشته‌اید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چطور استعدادم را پیدا کنم؟

۶- برای پاسخ دادن به درخواست او چند روز صبر کنید

یکی از گزینه‌های مهم در ارتباط با کم محلی به مردان این‌ است که برای پاسخ دادن قطعی به هر مسئله‌ای چند روز صبر کنید و سپس پاسخ دهید. مثلا اگر او می‌خواهد شما را خارج از دانشگاه ملاقات کند باید به او بگویید که علاقمند هستید ولی زمانی که در دسترس باشید و وقت آزادی داشته باشید می‌توانید به درخواست او پاسخ دهید و در کل زمانی که از شما درخواست می‌کند باهم بیرون بروید بین ۱تا ۳ روز او را منتظر بگذارید.

۷- برای کم محلی به مردان حسادت او را برانگیزید

یکی از راه‌های اثر بخش برای کم محلی به مردان این است که به شخص دیگری بیشتر توجه کنید. برانگیختن حسادت در مردان می‌تواند این مسئله را به آن‌ها یادآوری کند که برای شما ارزش قائل شوند و به گونه‌ای به شما توجه کنند که سزاوار آن هستید.

شما می‌توانید با ارسال یک پیامک به شخصی دیگر یا صحبت کردن و شوخی کردن به دیگران این حس حسادت را در او ایجاد کنید البته باید موظب باشید که این کار را خیلی تکرار نکنید چون شما می‌خواهید فقط کمی او را وادار به حسودی کنید نه اینکه او را از خود دور کنید.

توجه: از این تکنیک در زمان هایی که دارای رابطه عمیق عاطفی و به خصوص ازدواج هستید استفده نکنید!

 

۸- در میان برنامه‌های خود برای او وقت بگذارید

وقتی مردی شما را دوست دارد و می‌خواهد با شما وقت بگذراند می‌توانید برای او در بین برنامه‌هایتان وقت بگذارید. شما نباید زندگی خود را تغییر دهید برای اینکه او را بپذیرید و این یک راه عالی برای کم محلی به مردان است و برای این کار باید با برنامه‌های خود مانند فعالیت‌های منظم، سفر‌های هفتگی و غیره سرگرم باشید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  توصیه های استیو جابز

۹- در فضای مجازی به او کم محلی کنید

نیازی نیست هر روز ۱۵ تا پست برایش بفرستید وقتی او  ۵ تا هم برای شما نمیفرستد. پس با به میزان ارسال کردن یا کمتر ارسال کردن ذهنش را به خود درگیر میکنید.

۱۰- نشان دهید که بدون او نیز توانایی شاد بودن و تفریح را دارید

برای این کار شما می‌توانید با چیدن برنامه برای یک سفر یا خرید بلیط یک کنسرت و غیره به او نیز پیشنهاد دهید که اگر تمایل داشته باشد می‌تواند به شما ملحق شود و به اون نشان دهید که مستقل هستید و خودتان برنامه را سازماندهی کرده‌اید و اگر او نمی‌خواهد با شما همراه شود شما باید بگویید که دوستانم در این راه مرا همراهی می‌کنند چون من واقعا می‌خواهم این کار را انجام دهم بنابراین او بیشتر انگیزه پیدا می‌کند تا به سمت شما بیاید .

۱۱- برای کم محلی به مردان به طور مداوم او را نادیده نگیرید

اگر شما به مردی علاقه دارید و می‌خواهید از ترفند‌های کم محلی استفاده کنید باید به خاطر داشته باشید که نباید به طور مداوم این کار را انجام دهید چون بعد از مدتی خشته خواهد شد و به این نتیجه می‌رسد که هیچ راهی وجود ندارد که با شما شریک شود پس اگر شما نقش یک ملکه یخی را بازی کردید باید گاه به گاه نیز به او نشان دهید که قلب گرمی دارید. شما باید در این مسیر توازن ایجاد کنید و به اندازه کافی برای نگه داشتن او تلاش کنید و در کل کلید تعادل را در نظر داشته باشید.

چگونه به دختری بی محلی کنیم

چگونه بی محلی کنیم
چگونه بی محلی کنیم

1- افزایش اعتماد به نفس

در جمع‌های مختلف راحت صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. سعی کنید همیشه صدای قاطع و واضح داشته‌باشید. دختران مغرور معمولا جذب پسران با اعتماد به نفس می‌شوند. دختران مغرور همیشه گمان می‌کنند با اعتماد به نفس ترین فرد جمع هستند. بنابراین با رفتار و گفتار خود به او نشان دهید اشتباه می‌کند. به خود اطمینان داشته‌باشید. این موضوع باعث می‌شود دختران مغرور نیز به شما اعتماد کنند و جذبتان شوند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

2-  جلب اعتماد طرف مقابل

اعتماد دختر مورد علاقه خود را جلب کنید. در هر کاری که می‌توانید صادقانه به او کمک کنید. مانند مردی رفتار کنید که در مواقع سختی می‌توان به او تکیه کرد. اغلب دختران مغرور پسرانی را دوست دارند که به آن‌ها حس امنیت می‌دهند و حمایت‌گرند. معمولا دختران مغرور از کسی کمک نمی‌گیرند اما همین که حس کنند می‌توانند در مشکلات به شما اعتماد کنند برایشان جذاب است.

3- مرموز باشید

سعی کنید حس کنجکاوی دختران مغرور را تحریک کنید. خود را نسبت به او علاقه مند نشان دهید اما کمی مرموز باشید. برای مثال از دور به او لبخند بزنید اما سریعا نزدیکش نشوید. در این صورت متوجه می شود به او علاقه دارید و تمام روز منتظر حرکتی از جانب شما می‌شود. زمانی که در نهایت و در پایان روز به او نزدیک می‌شوید حس خوشایندی به او دست می‌دهد. این کار برای دختران مغرور جذاب است و آن‌ها را به سمتتان  جذب می‌کنند. در واقع به نوعی او را منتظر گذاشته‌اید.

4-  توجه و ارزش

دختران مغرور علارغم رفتارهایشان نیازمند توجه هستند. در برخورد با دختران مغرور ارزش خود را نشان دهید و متقابلا نیز به او توجه کنید. زمانی که از موفقیت‌هایش صحبت می‌کند به او توجه کنید و موفقت‌های خود را نیز بیان کنید. از ویژگی‌های مثبت خود صحبت کنید اما لازم نیست اغراق کنید.

 

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.