چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد؛ چگونه درآمد خود را افزایش دهیم ؟ در اين مطلب ميخواهيم درباره ي این موضوع اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

چگونه درآمد خود را به روش سالم افزایش دهیم

چه بخواهید و چه نخواهید، پول  و درآمد یکی از واقعیت‌های زندگی است که همگی باید با آن روبرو شویم.

شاید پول‌دار شدن و افزایش درامد هدف شما نباشد و مفاهیم عمیق‌تری مثل خانواده و سلامتی بیش‌تر برایتان مهم باشد، اما این موضوع قابل انکار نیست که افزایش درآمد مزایای زیادی برای شما به همراه دارد و با افزایش درامد به بهبود کیفیت زندگی خود و خانواده‌ی خود کمک خواهید کرد.

علاوه بر آن در صورتی که مشکلات مالی غیر منتظرانه‌ای برایتان پیش بیاید، شما به راحتی قادر خواهید بود آن را مدیریت کنید و به کمک دیگران نیاز پیدا نکنید.

اگر هم فکر می‌کنید به پول اضافه‌ای و افزایش درامد نیاز ندارید، شاید با قدری افزایش درامدبیشتر بتوانید به سازمان‌های خیریه کمک کنید و یا فرشته‌ی نجات فرد نیازمندی شوید.

مدیریت پول وتقسیم درآمد

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم
چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

برای افزایش درآمد باید درآمد خود را به چهر قسمت اصلی تقسیم کنید!

1. 60 درصد درآمد:

شصت درصد درآمد خود را به ضروریات اختصاص دهید. هزینه های ضروری مانند خرید کتاب، خرید لباس، خرید خوراک ، تعمیر و نگهداری خانه ، تعمیر ماشین ، شهریه کلاس و دانشگاه ، خرید کفش و..

2. 20 درصد پول خود را سرمایه گذاری کنید.

گرنت کاردن، کسی که توانست در ۳۰ سالگی به یک میلیون خودساخته تبدیل شود نوشته است:

تنها دلیلی که پول‌هایتان را باید پس‌انداز کنید این است که بتوانید در کار دیگری سرمایه‌گذاری کنید. پس اندازتان را در یک حساب ایمن قرار دهید و از این حساب برای هیچ کاری حتی برای موارد ضروری استفاده نکنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  استراتژی فروش موفق

با وجود اینکه بسیاری سرمایه‌گذاری را یک ریسک می‌پندارند اما باید گفت که سرمایه‌گذاری یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب درآمد است. همانطور که رامیت سفی در کتاب پرفروش خود نوشته است:

من به شما یاد می‌دهم که چگونه ثروتمند شوید. به طور متوسط، میلیونرها ۲۰ درصد از درآمد سالانه خود را سرمایه‌گذاری می‌کنند. ثروت آنها با توجه به میزان درآمد سالانه‌ای که دارند سنجیده نمی‌شود بلکه با توجه به پس اندازی که داشته‌اند و میزان سرمایه‌گذاریشان سنجیده می‌شود.

3. 15درصد پول خود را برای شادی و تفریح خود خرج کنید.

مردم عادی بر این باور هستند که ثروتمندان تمام روز را کار می‌کنند، اما واقعیت این است که ثروتمندان به آنچه عشق می‌ورزند مشغول هستند با این تفاوت که یافته‌اند چطور بابت انجامش درآمد کسب کنند.

اگر کاری را که دوست دارید انجام دهید مراحل رسیدن به موفقیت برای شما آسان می‌شود. سایبولد در کتابش ادامه داده است:

به جای آنکه زمان خود را برای یافتن شغلی با درآمد بالا سپری کنید بر روی این موضوع تمرکز کنید که چقدر توانایی انجامش را دارید و می‌توانید در آن کار پیشرفت کنید. زمانی که چنین شغلی را یافتید با تمام وجود تلاش کنید تا بتوانید در زمینه شغلیتان به یکی از بهترین‌ها تبدیل شوید. اینگونه است که می‌توانید ثروت زیادی نیز کسب کنید.

4. 5 درصد درامد خد را ببخشید

بهتر است 5 درصد درامد خود را ببخشید تا سریع تر پولدار شوید.بخشش به جهان می گوید که شما میتوانید به دیگران کمک کنید و آماده اید تا بهترین خدمات زا به جهان ارائه دهید و لایق بهترین ها هستید.جهان انعکاسی از خود شما است. هر چه قدر بیشتر ببخشید بیشتر به دست خواهید آورد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  افزایش فروش آنلاین

 چگونه می توانیم درآمد خود را افزایش دهیم

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم
چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

5. از افراد موفق الگو بگیرید

گرچه همه افراد دارای استعداد و توانایی‌هایی هستند اما برخی از افراد می‌توانند به نحو بهینه از امکاناتی که دارند استفاده کنند و موفقیت‌های بی‌شماری را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند. به دنبال بهترین فرصت‌ها باشید و خودتان را در یک منطقه امن ذهنی محبوس نکنید. در عصر اطلاعات شما می‌توانید به سادگی با اندکی وقت‌گذاشتن در دنیای آنلاین از تجربیات افراد موفق آگاه شوید. البته منظورم این نیست که مدت زمان زیادی را بدون هدف در رسانه‌های اجتماعی بگذرانید. در صورتی که هدفمند به سراغ دنیای اطلاعات بروید نه تنها می‌توانید افراد موفق زیادی را در جای جای دنیا بیابید که احتمالاً شرایطی مشابه شما را تجربه کرده‌اند بلکه می‌توانید از راهکارهای این افراد در برخورد و مشکلاتی که در راه‌اندازی کسب و کار مواجه شده‌اند، استفاده کنید.

6. خودتان را پیدا کنید

دوست خوبم اندازه خودتان را باید پیدا کنید، هرروز باید به دنیال این باشید که من چگونه می‌توانم ارزشم را بالاتر ببرم؟ اگر دیروز ده دقیقه مطالعه داشتید، ده دقیقه صرف یادگیری آن کاری که در حال انجام هستید، کردید؛ امروز باید دوازده دقیقه وقت صرف آن کار کنید. فرمول خیلی ساده است، من نمی‌گویم از ده دقیقه برسید به ده ساعت ولی می‌گویم اگر ده دقیقه است، آنرا به دوازده دقیقه افزایش بدهید. چیزی که واقعا امکان‌پذیر است.

7. روش تفکرتان نسبت به پول را عوض کنید

سایبولد گفته است روش رسیدن به ثروت این است که طرز تفکر اشتباهتان را نسبت به کسب درآمد عوض کنید. آنچه در نهایت راز رسیدن به موفقیت است تفکر درست در مورد پدیده‌های مختلف بوده و اگر می‌خواهید به فرد موفقی تبدیل شوید باید شیوه تفکرتان نسبت به کسب درآمد و ثروت اندوزی را تغییر دهید. سایبولد در کتابش گفته است:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم

بسیاری معتقد هستند که ثروتمند شدن خارج از کنترل آنها است اما ثروتمندان دانسته‌اند که موفقیت در کسب درآمد به قدرت تفکر و بینش آنها بستگی داشته و دارد.

8. از دام حقوق ثابت فرار کنید

ثروتمندان اصولا خودساخته بوده و کسب و کار مستقلی دارند. این موضوع باعث می‌شود تا میزان حقوقشان در اختیار خودشان باشد. سایبولد در این زمینه نوشته است:

در نظر داشته باشید که افراد حرفه‌ای در کسب و کار وجود دارند که در انتهای هر کارشان حقوق بالایی دریافت می‌کنند اما حقوق ثابت با وجود اینکه امنیت بالایی دارد کندترین روش برای رسیدن به ثروت است. ثروتمندان به این باور رسیده‌اند که داشتن درآمد مستقل، سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت است.

در حالی که ثروتمندان با داشتن شغل مستقل و درآمد بالا به فکر رشد کسب و کار خود هستند مردم معمولی به درآمد ثابت ماهیانه‌ای که دارند اکتفا کرده و فرصت‌های زیادی که می‌تواند آنها را ثروتمند کند از دست می‌دهند. سایبولد گفته است:

اکثر مردم به دنبال تضمین داشتن یک زندگی متوسط با شغل و درآمد ثابت هستند و امید دارند که سالانه مقدار اندکی به حقوقشان اضافه شود.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.