چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد؛ چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم  در اين مطلب ميخواهيم درباره ي اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

بخش اول: مشخصات رنگ پوستتان را بیابید

چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم
چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم

پوست های گرم شامل پوست هایی با رنگ های زرد، نارنجی می باشد و پوست های سرد به پوست هایی به رنگ های آبی، صورتی و یا رنگ پریده گفته می شود. برای یافتن نوع رنگ بندی پوستتان دو راه وجود دارد:

پوستتان سرد است یا گرم؟

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قوانینی که هنگام لباس پوشیدن باید رعایت کنید

رنگ های مناسب برای تن پوست های گرم

بخش دوم: از پوشیدنی های خنثی استفاده کنید

جولیان مور، آنجلینا جولی، جولیا رابرتس و کری واشنگتن تن پوستی شبیه به شما دارند. از آنجا که شما تن پوست خنثی ای دارید، هر رنگ لباسی به شما می آید اما بهتر است که به دنبال رنگ های تیره و پخته تر به جای رنگ های روشن تر باشید.

رنگ هایی مانند صورتی چرک، سبز یشمی، زرد و آبی پخته و رنگ های خنثی ای مانند کرم، نسکافه ای، خاکستری و سیاه می توانند از رنگ های متناسب با پوست صورت شما باشند.

رنگ های جیغی مانند آبی کاربنی یا بنفش فسفری رنگ خنثی پوست شما را تشدید می کنند، به همین خاطر از پوشیدن آنها خودداری کنید اما در عوض از پوشیدن لباسی به رنگ قرمز روشن درنگ نکنید، مطمئنا بر تن شما به زیبایی خواهد درخشید.

بخش سوم: مدیریت کمد لباس

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بهترین رنگ برای دیوار خانه

انتخاب رنگ لباس بر اساس روحیات

چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم
چگونه رنگ لباس مناسب انتخاب کنیم

اگر احساس آرامش و اعتماد ب. نفس می‌کنید آبی بپوشید. رنگ آبی حس مثبت آرامبخشی را منتقل می‌کند و برانگیزنده خلاقیت و استعداد است. اگر احساس مثبتی دارید با پوشیدن لباس‌های آبی آن را به دیگران نیز منتقل کنید.

اگر احساس استرس و اضطراب می‌کنید باز هم آبی بپوشید، زیرا رنگ آبی استرس را کاهش داده و حس آرامش ایجاد می‌کند.

اگر احساس قدرت می‌کنید قرمز بپوشید. رنگ قرمز حس قاطعیت و شور و اشتیاق را منتقل می‌کند مخصوصا در حوزه کاری. اگر می‌خواهید روی شخصی تاثیر بگذارید رنگ قرمز بهترین انتخاب است.

اگر رنگ قرمز تیره را دوست ندارید می‌توانید از طیف‌های مختلف قرمز استفاده کنید.

برای نشان دادن روحیه هنری‌تان رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید. اگر روحیه هنری خلاقانه دارید رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید. از ترکیب‌هایی مثل نارنجی، فیروزه ای، صورتی و سبز استفاده کنید.

با پوشیدن رنگ‌های پاستلی روحیه ریلکس و آرام بخش خود را نشان دهید. رنگ‌های پاستلی مثل نعنایی، اسطوخودوسی و صورتی تاثیر آرام بخش دارند. این رنگ‌ها را در مناسبت‌هایی مثل تعطیلات، آخر هفته‌ها و روز‌های آرام بخش این چنینی استفاده کنید.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.