گونه گذاری موقت در مردان

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي گونه گذاری موقت در مردان اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

گونه عضوی از صورت است که پر و برجسته بودن آن زیبایی خاصی به صورت می بخشد. با افزایش سن و کاهش برخی از فاکتور های جوان کننده صورت افراد متوجه شلی و افتادگی پوست و کم حجم شدن گونه ها خواهند شد.

افزایش حجم گونه تنها برای بانوان یک جذابیت به شمار نمی رود بلکه روش های گونه گذاری موقت در مردان نیز برای زیباسازی صورت کاربرد های فراوانی دارد.

پروسه گونه گذاری موقت در مردان که بیشتر با تزریق کردن حجم دهنده های مختلف مانند ژل و چربی و بوتاکس انجام می شود و به برجسته کردن گونه ها کمک شایانی می کند. این روش ها اکثرا بدون بیهوش کردن فرد انجام شده و اثر خود را از دست می دهند.

روش های گونه گذاری موقت در مردان

تزریق چربی

یکی از بهترین روش های گونه گذاری موقت در مردان تزریق چربیست. خوشبختانه در تزریق چربی فرد این اطمینان را بدست می آورد که هیچ ماده خارجی یا بیگانه به بدن وارد نمی شود و با استفاده از چربی های شکم یا پهلو که حساسیتی را برای اندام های بدن ایجاد نمی کنند می توان به راحتی فرآیند گونه گذاری را انجام داد.

از آن جایی که در این تزریق، از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود، امکان عفونت و واکنش های آلرژیک پس از تزریق چربی بسیار پایین به نظر می رسد و بدن فرد نیز، به هیچ وجه چربی های تزریق شده را پس نمی زند. این یکی از مزیت های مهم تزریق چربی برای گونه گذاری به شمار می رود.

گونه گذاری موقت در مردان
گونه گذاری موقت در مردان

چربی های تزریقی با اینکه مزایای خاص خود را دارا می باشند اما تنها عیب کارشان همانطور که از روی نامش پیداست موقتی بودن این شیوه است که موجب می شود تنها مدت کوتاهی اثرات زیبایی بر روی صورت و چهره نمایان شود.

گرچه رعایت برخی از نکات ممکن است تا حدی در طولانی تر شدن اثرات و ماندگاری این شیوه اثرگذار باشد اما نهایتا چند ماه ادامه این روند را طولانی تر خواهد کرد.

با این وجود افراد این فرصت را دارند که پس از محو شدن اثرات تزریق چربی روی گونه ها، بار دیگر این فرآیند را تکرار کنند و دوباره نتایج این کار را در چهره خود به وجود بیاورند. اگر زمان درستی برای تزریق دوم چربی در نظر گرفته شود، بار دیگر نتایج مطلوب حاصل از این کار برای فرد به وجود خواهد آمد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  معرفی انواع اکستنشن مو به همراه معایب و مزایا

فراموش نکنید که میزان ماندگاری تزریق چربی، در افراد مختلف کاملا متفاوت است. ممکن است چربی تزریق شده در زمانی کوتاه، جذب بدن یک فرد شود اما برای یک فرد دیگر، چربی تزریق‌‌شده دوام بیشتری داشته باشد.

تزریق چربی دارای طرفداران زیادی در میان علاقه مندان به زیبایی و کاشت گونه می باشد. مزایای بسیاری که استفاده از چربی دارد باعث شده است تا افراد کمتر به سراغ تزریق ژل و فیلر بروند.

نتایج تزریق چربی نسبت به تزریق ژل، اساسا ماندگاری بیشتری دارد و زمان طولانی تری روی صورت فرد باقی می ماند. ریسک انجام این فرآیند بسیار پایین است و دوران ریکاوری آن نیز، کوتاه به نظر می رسد. تزریق چربی، گونه هایی کاملا طبیعی برای افراد به وجود می آورد و به طور کلی، نتایج نهایی این کار، کاملا طبیعی به نظر می رسد.

تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر نمونه دیگری از روش های گونه گذاری موقت در مردان است که به برجسته کردن گونه ها کمک می کند. این ژل ها برای برجسته سازی صورت بسیار کاربردی می باشند و تغییرات شگرفی را در اندازه و حجم گونه ها پدید می آورند.

یکی از مزایای تزریق ژل نسبت به تزریق چربی، زمان کوتاه تر انجام این فرآیند است. بر خلاف تزریق چربی که به مراحلی مثل برداشت و خالص سازی نیاز دارد، تزریق ژل در زمانی کوتاه و تنها در یک مرحله صورت می گیرد و در نتیجه زمان انجام آن کوتاه تر از تزریق چربی خواهد بود. فرد بلافاصله پس از تزریق چربی، می تواند فعالیت های معمول زندگی خود را از سر بگیرد.

نکته مهم دیگر درباره ژل های تزریقی، تنوع ژل های موجود برای تزریق است. این ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام می توانند فعالیت های خاصی را به خوبی در چهره فرد رقم بزنند.

در نتیجه فرد متقاضی گونه گذاری و همچنین پزشک، می توانند به خوبی یک انتخاب مناسب برای این کار انجام بدهند و بهترین ژل ممکن را برای گونه گذاری انتخاب کنند.

این فرآیند نیز نتایجی طبیعی به دنبال دارد و معمولا نتایج حاصل از آن برای فرد رضایتبخش به نظر می رسد. تزریق ژل اثری از خود روی چهره فرد باقی نمی گذارد و به هیچ وجه نیاز به بخیه و پانسمان نخواهد داشت.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سایه ابرو بهتره یا میکروبلیدینگ

این یک روش امن و مطمئن به شمار می رود که در آن از فرآیند های مربوط به جراحی استفاده نمی شود. تزریق ژل نیازی به بیهوشی ندارد و معمولا از آن جایی که بعضی از ژل ها در ترکیب خودشان حاوی بی حس کننده هستند، برای انجام این تزریق حتی به بی حسی موضعی نیز نیاز نخواهد بود.

برجسته کردن گونه ها در افراد مختلف متفاوت بوده و بستگی به نیاز صورت و گونه برای حجیم سازی دارد. ژل های مختلف نیز با توجه به کیفیتی و کارایی که دارند مدت زمان های مختلفی بر روی صورت اثرگذار خواهند بود و هر چقدر از جنس و کیفیت بالاتری برخوردار باشند بدون شک میزان ماندگاری و اثربخشی بیشتری را ظاهر خواهند کرد.

پس اهمیت زیادی دارد که برای گرفتن بهترین نتیجه از این تزریق، یکی از بهترین نمونه های ژل های موجود در بازار را انتخاب کنید. همان طور که گفته شد، این ژل ها انواع مختلفی دارند و به همین نسبت، قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

گونه گذاری موقت در مردان

تزریق چربی را می توان یکی از بهترین روش های موجود در زمینه خود دانست چرا که همان گونه که آمار ها نشان می دهد عمل زیبایی fat injection نتایج بسیار شگفت انگیز و ایده آلی را برای بیمارانی که قصد حجیم ساختن پوست خود را دارند فراهم می سازد.

علاوه بر این موضوع آمارها نیز نشان می دهد که عمل زیبایی تزریق چربی یکی از کم عارضه ترین عمل های زیبایی موجود در زمینه خود می باشد. چرا که ماده ‌ای که به نواحی مختلف تحت fat injection تزریق می شوند همان چربی خواهد بود که از بدن خود بیمار استخراج شده است.

بنابراین با انجام عمل زیبایی تزریق چربی بدن چربی تزریق شده را به هیچ عنوان پس نزده و آن را قبول خواهد کرد. عمل زیبایی fat injection دارای مزایای فراوان و متعددی خواهد بود که برای بیمار علاوه بر مزایای زیبایی سایر مزایا در زمینه روحی و روانی را نیز فراهم خواهد ساخت.

شاید در ابتدا با خود بگویید که عمل زیبایی تزریق چربی چه ربطی به روح و روان بیمار خواهد داشت؟ اما با کمی تامل و تفکر نیز می توان به این سوال پاسخ داد فرض کنید یک بیمار بنا به دلایل مختلفی فرم و حجم صورت خود را از دست داده است که این موضوع از نظر او به این زیبایش لطمه وارد کرده است و همچنین اعتماد به نفس و از او سلب کرده است و نمی تواند به راحتی در جمع حاضر شود و روابط اجتماعی را با اطرافیان خود برقرار سازد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آشنایی با روش درمان مزوتراپی و انواع آن

بنابراین این فرد بیشتر ساعات خود را در اتاق خود و به تنهایی می گذراند و شاید ممکن است در این بین به بیماری های روحی همچون افسردگی مبتلا گردد بنابراین اگر این بیمار با انجام عمل زیبایی تزریق چربی به نواحی مختلف صورت خود حجم و خوش فرمی را هدیه کند آن زیبایی که همواره خواستار آن بوده خواهد رسید و با آرامش و اعتماد به نفس بالا در جمع حاضر گشته و با سایرین خواهد توانست به خوبی ارتباط برقرار کند.

پس با توجه به این موضوع می ‌توان فهمید که عمل زیبایی تزریق چربی به چه اندازه ای می تواند در زندگی بیماران تاثیر گذار باشد؛ و به نحوی زندگی این بیمار را دچار تغییر و تحول فراوانی قرار دهد.

عوارض گونه گذاری موقت در مردان

اما این را نیز باید بدانید که گونه گذاری موقت در مردان به روش های دیگری به غیر از تزریق چربی نیز امکان پذیر خواهد بود. از جمله گونه گذاری موقت با تزریق ژل و تزریق بوتاکس.

اما به دلیل اینکه fat injection یک روش کاملا طبیعی به حساب می آید از سایر روش ها عارضه کمتری برای بیمار فراهم خواهد کرد؛ اما این به این معنی نخواهد بود که به عمل زیبایی تزریق چربی در ناحیه گونه بدون عارضه جانبی احتمالی خواهد بود.

زیرا همان گونه که مطلع هستید هر عملی چه عمل زیبایی یا چه عمل درمانی دارای عوارض های جانبی احتمالی خود خواهد بود و هیچ شکی در این موضوع نیست.

بنابراین بیمار حق این را دارد که از این عوارض جانبی احتمالی عمل زیبایی تزریق چربی با خبر باشد و پس از پذیرش آن ها به عمل زیبای fat injection در ناحیه گونه بپردازد.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.