تایپ متن با صدا

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي تایپ متن با صدا اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

تایپ متن با صدا چیست

تبدیل گفتار به نوشتار عملی است که صدا و حرف زدن شما را به متن تایپ شده تبدیل می کند. در بخش تایپ صوتی تایپو، شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان صدای خود را به متن و نوشته تایپ شده تبدیل کنید.

نوشتن متن با صدا اندروید

برای این منظور ابتدا وارد بخش تنظیمات (Setting) تلفن همراه خود شوید و مانند تصویر زیر از بخش General management به بخش Language and input رفته و در بخش Keyboard پس از ورود به On-screen keyboard روی گزینه Google voice typing کلیک کنید تا به بخش تنظیمات قابلیت تبدیل صدا به متن هدایت شوید.

نوشتن متن با صدا اندروید
نوشتن متن با صدا اندروید

توجه: در بخش تنظیمات (Setting) تلفن خود طبق تصویر زیر با جستجوی Google voice typing می توانید به راحتی به بخش تنظیمات اصلی تایپ صوتی گوگل وارد شوید.

نوشتن متن با صدا اندروید
نوشتن متن با صدا اندروید

بعد از ورود به بخش Google voice typing اگر زبان فارسی برای سرویس تایپ صوتی (تبدیل صدا به متن) برای شما فعال نیست، در بخش Language می توانید آن را وارد کنید تا قابلیت تبدیل گفتار به نوشتار به زبان فارسی نیز برای شما فعال شود.

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  شغل اینترنتی مطمئن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.