4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود

سلام خدمت کاربران عزيز به سايت جستير خيلي خوش آمديد در اين مطلب ميخواهيم درباره ي 4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود اطلاعاتی در اختيار شما قرار دهيم ما را تا انتهاي مطالب همراهي بفرماييد.

دنیای دیجیتال مارکتینگ فضای بسیار گسترده‌ای دارد و هر روز شاهد ظهور روش‌های جدیدی هستیم که با استفاده از آنها می‌توانید به خروجی‌های بهتر برسید. تبلیغات کلیکی و تبلیغات بنری یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی در دیجیتال مارکتینگ است که با توجه به هزینه مقرون‌به‌صرفه و دریافت خروجی خوب و نرخ تبدیل قابل قبول، طرفداران زیادی دارد.

1-محل قرار گیری بنر:

نکته ای که باید قبل از تصمیم گیری طراحی در نظر بگیرید محل قرار گیری بنر مورد نظرتان است. محل قرار گیری بنر احتمال دارد که بر انتخاب رنگ که در بنر استفاده می شود تاثیر بگذارد. طرح رنگ بنر باید با جایگاه قرارگیری بنر در تضاد باشد.

4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود
4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود

2-متن بزرگ:

یک نکته که نیاز دارید که درباره بنر  بیشتر موارد بدانید این است که بتواند در فاصله زیاد، هدف شما جلب توجه کند. به همین دلیل شما باید مطمئن شوید که هر محتوایی که در بنر خود می نویسید در سایز بزرگ باشد و قابل خواندن باشد.
بعید است که بنر شما بر هر کسی در فاصله های چند متر خوانا باشد. به همین دلیل باید به سایز متن نیز توجه داشته باشید. درباره سایز متن بنر در ادامه مقاله بخوانید:

3-انتخاب فونت خوانا و بولد:

تنها اندازه متن مهم نیست، شما باید درباره فونت مورد نظر خود نیز فکر کنید. تنوع فونت های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید که وقتی روی بنر قرار می گیرند و چاپ می شوند جلوه بصری خود را نشان می دهند.
عموما فونت بولد سن سریف خوانایی بیشتری نسبت به فونت سریف دارند.  برای مثال  بعضی فونت های سریف مانند Times New Roman مانند روزنامه خوانایی زیادی دارند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آموزش بازاریابی مویرگی

4- استفاده از متن ساده:

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید استفاده از متن های ساده است. بسیاری از بنرهای موفق از کلمات ساده در محتوای خود استفاده کرده اند زیرا خصوصیات را باید در چند کلمه کوتاه بتوانید توضیح دهید.
دلیل اصلی اینکه گفته می شود باید از متن ساده استفاده کنید این است که بنرها نیاز دارند تا بوسیله متن در کمترین زمان هدف را به مخاطبان برسانند و نباید مخاطب یک پاراگراف را بخواند تا بتواند منظور شما را دریافت کند.
وقتی دارید بنر  را طراحی می کنید به این نکته توجه کنید از نوشتن کلمات و متن های اضافی در طراحی جلوگیری کنید. متنی بنویسید که در ساده ترین روش بتواند به مخاطب هدف شما را بیان کند.

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با جستير سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.